Elektroniczny obieg dokumentow 2x

BCS POLSKA - RFID, kody kreskowe, AID, WMSFirma Leroy Merlin w swoim sklepie na warszawskim Targówku wprowadziła nowatorski system wspomagający wykonywanie zakupów w sklepach wielkopowierzchniowych. Jest to unikalne i pierwsze tego typu wdrożenie w Polsce. Przeprowadziła je spółka BCS Polska przy współpracy z firmą Motorola.

ASSECO - systemy ERP, MRP, CRM, Business IntelligenceOd dziś w ofercie Asseco Business Solutions dedykowanej sektorowi MSP dostępny jest nowy produkt - WF-Mag Mobile 2. Rozwiązanie ma za zadanie wspierać pracę małych i średnich firm działających w oparciu o przedstawicieli terenowych. Aplikacja jest przeznaczona na urządzenia mobilne i umożliwia prowadzenie działań sprzedażowych w każdej lokalizacji.

SKK - kody kreskowe, rfid, aid, wms Patrząc na motor czy quad, myślimy raczej o ciekawych wyprawach albo pokonywaniu przeszkód w trudnym terenie. Nie zastanawiamy się nad tym, że te piękne maszyny to przecież opony, mnóstwo śrubek i innych drobnych elementów, które dopiero dokładnie i precyzyjnie złożone w całość pozwolą nam ziścić marzenia o wyprawie. Żeby była udana, wszystkie części muszą być na swoim miejscu.

SKK - kody kreskowe, RFIDBezobsługowe i dokładne zważenie wagonu wiozącego węgiel to zadanie wymagające wsparcia najnowocześniejszych technologii. Rozwiązaniem okazało się zintegrowanie wagi dynamicznej z systemem RFID – wspólna propozycja firm Tamtron i SKK-Systemy Kodów Kreskowych, przeprowadzających wdrożenie dla Kopalni Węgla Brunatnego w Adamowie SA.

BCS POLSKA - RFID, kody kreskowe, Systemy ERPSpółka BCS Polska, jeden z czołowych polskich integratorów z zakresu mobilnych rozwiązań IT, wdrożyła w firmie Sokołów S.A. system oparty o sieć radiową i terminale mobilne. Rozwiązanie to rozszerza funkcjonalność systemu ERP o obsługę mobilną za pomocą terminali przenośnych pracujących w sieci radiowej.

HDF - RFID, kody kreskowe, kanbanFirma HDF Sp. z o.o., integrator systemów automatycznej identyfikacji dla logistyki, poszerzyła swoją ofertę o aplikację działającą w oparciu o najważniejsze zasady metodologii Kanban. HDF Kanban to aplikacja zapewniająca pełną synchronizację zleceń produkcyjnych z zamówieniami od klientów.

perspektywa na czas kryzysu

BCS Polska - RFID, kody kreskowe, AID, automatyczna identyfikacja danychFirma BCS Polska przeprowadziła badania nt. sytuacji i perspektyw rynku rozwiązań IT wykorzystujących systemy automatycznej identyfikacji. Wyniki wskazują na spadki obrotów głównie w sektorze spedycyjnym i logistycznym, a jednocześnie przedstawiają działania, które zostaną podjęte dla zmniejszenia strat. Najważniejszym wnioskiem z badań jest potrzeba przeprowadzenia optymalizacji systemów IT w oparciu o outsourcing i redukcję kosztów funkcjonowania.

SKK - RFID, Kody kreskoweDrukarki etykiet czy inaczej drukarki kodów kreskowych to coraz powszechniejsze urządzenia wykorzystywane w wielu przedsiębiorstwach, w których istnieje potrzeba etykietowania produktów, opakowań zbiorczych, przesyłek czy korespondencji. W przypadku gdy w firmie działa nawet kilkanaście drukarek niezwykle istotne staje się odpowiednie monitorowanie i zarządzanie nimi, tak by zoptymalizować ich wykorzystanie i móc szybko reagować w przypadku jakiejkolwiek awarii lub problemów.

ORACLE - ERP, CRM, Business IntelligenceOracle Polska informuje, że w polskiej filii firmy Credit Agricole Life Insurance (dawniej TU Predica) zakończył się podstawowy etap wdrożenia scentralizowanego Systemu Gospodarki Własnej Oracle (SGW). System jest oparty na system ERP Oracle E-Business Suite, głównym wykonawcą wdrożenia jest firma Comarch SA, kluczowy partner Oracle Polska w dziedzinie aplikacji zaplecza dla branży ubezpieczeniowej.

BCS Polska - RFID, kody kreskowe, AID, automatyczna identyfikacja danychSpółka BCS Polska, jeden z czołowych polskich integratorów IT dla nowoczesnej logistyki, wprowadza usługę polegającą na wypożyczaniu sprzętu do automatycznej identyfikacji danych. Oferta obejmuje zarówno udostępnienie urządzeń, jak i doradztwo konsultantów. Spółka kieruje nową usługę przede wszystkim do firm nie posiadających stałego zaplecza IT do zarządzania magazynami.

HDF - RFID, kody kreskowe, AID, automatyczna identyfikacja danychFirma HDF, twórca między innymi oprogramowania współpracującego z systemami automatycznej identyfikacji, wprowadziła do swojej oferty program RBarc+. Aplikacja ta umożliwia drukowanie, wysyłanie oraz archiwizowanie dokumentów zawierających kody kreskowe stworzonych w systemie ERP marki SAP.

ORACLE - Systemy ERP, CRM, MRP, Business Intelligence, bazy danychOracle Polska informuje, że w Spółce Cefarm Kielce zakończyło się wdrożenie informatycznego systemu dystrybucyjnego PS2000 działającego na bazie danych Oracle. Tym samym zakończył się proces unifikacji systemów dystrybucyjnych w Grupie Kapitałowej Farmacol. Obecnie system PS2000 działa na bazie danych Oracle w wszystkich lokalizacjach Farmacol SA oraz spółkach Cefarm Kielce, Cefarm Szczecin i Cefarm Wrocław.

SKK - kody kreskowe, rfid, aid, wmsNa rynku polskim jest w obiegu ponad 400 tys. butli będących własnością firmy Linde Gaz Polska. Aby móc kontrolować, gdzie w danym momencie się one znajdują, konieczne okazało się przeprowadzenie wdrożenia systemu, który umożliwi taką pełną identyfikację. Współpracę z Linde Gaz Polska w realizacji tego projektu podjęła firma SKK SA, dostarczając wysokiej klasy terminale z czytnikami kodów kreskowych.

COMARCH  - systemy ERP, CRMComarch oraz Grupa Żywiec SA podpisały umowę na wdrożenie i serwisowanie platformy ECOD Dystrybucja. Wdrożeniem objęte zostaną firmy dystrybucyjne, które wyrażą gotowość przystąpienia do programu partnerskiego z Grupą Żywiec SA.

ASSECO - systemy ERP, WMS, RFIDFirma GORDON z Bydgoszczy, jeden z czołowych polskich dystrybutorów części samochodowych, zdecydowała się na wdrożenie systemu informatycznego marki Safo oferowanego przez Asseco Business Solutions. Nowoczesny program klasy WMS otworzy nowe możliwości w zakresie kompleksowego zarządzania magazynem. Zakończenie prac wdrożeniowych przewidziane jest na grudzień br.

loading...