erp view2x

18 listopada TIBCO Software przedstawi najnowsze rozwiązania wspierające analitykę biznesową i podejmowanie decyzji w różnych modelach działania organizacji. Pokazana zostanie m.in. nowa platforma TIBCO Jaspersoft oraz możliwości narzędzi TIBCO Spotfire
 

18 listopada w warszawskim hotelu Hilton odbędzie się konferencja „Spotkanie z TIBCO – właściwe decyzje a dostępne dane”. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich menedżerów wykorzystujących w codziennej pracy rozwiązania Business Intelligence, a także do CIO i specjalistów IT wspierających obszary analityki biznesowej w firmach. Spotkanie z TIBCO to niecodzienna okazja do poznania najnowszych rozwiązań wspomagających podejmowanie decyzji na podstawie analizy i wizualizacji danych.

Obecnie kwestia jakości decyzji w biznesie nabiera szczególnego znaczenia. Rozwój technologii i ogromne tempo, w jakim przybywa danych, które firmy chcą lub muszą analizować, piętrzą nowe wyzwania związane z właściwym przetwarzaniem informacji. Choć firmy chcą działać w oparciu o dostępne im dane, wciąż większość analityków musi przezwyciężać różne trudności, by zapewnić odpowiednią efektywność procesów decyzyjnych. Szacuje się, że obecnie tylko 25% zatrudnionych specjalistów wykorzystuje narzędzia Business Intelligence, a przecież zdolność do szybkiej analizy danych i udostępniania informacji decydentom ma istotny wpływ na efektywność i konkurencyjność biznesu.

Na konferencji „Spotkanie z TIBCO – właściwe decyzje a dostępne dane” pokazane zostaną m.in. możliwości najnowszej platformy Jaspersoft 6.1 i TIBCO Spotfire. Oba rozwiązania BI wspomagają organizacje w integracji wieloźródłowych danych, przetwarzaniu i udostępnianiu informacji w dowolnych środowiskach aplikacyjnych i na dowolnych urządzeniach mobilnych. Dziś szczególnym wyzwaniem jest zebranie w jednym miejscu – w wygodnym w obsłudze narzędziu – wszystkich informacji potrzebnych do podjęcia decyzji lub wykonania określonego zadania. Najlepiej w interfejsie optymalnie dopasowanym do wymagań danego użytkownika i na dowolnym komputerze lub urządzeniu mobilnym. Pojawiają się też potrzeby integracji i obsługi warstwy raportowej w obrębie aplikacji mobilnych coraz częściej wykorzystywanych w biznesie. Między innymi na te wyzwania odpowiadają platformy, które będą prezentowane na konferencji.

Udział w konferencji i rejestracja

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszenia obecności dokonać można przez serwis internetowy:
 
 
Planowana agenda spotkania – od godz. 8.00 do 14.00:
  • Rejestracja i powitanie gości 
  • Przewaga TIBCO Analytics (jęz. angielski)
  • globalne partnerstwo z TIBCO – wystąpienie partnera firmy (jęz. polski)
  • Pokaz rozwiązania TIBCO Spotfire (jęz. polski)
  • Pokaz rozwiązania TIBCO Jaspersoft (jęz. polski)

Organizator zaprasza na wspólne śniadanie na początku spotkania i na obiad (ok. godz. 14.00) po zakończeniu konferencji.

PODOBNE


loading...