it integro systemy erp w abonamenci 1920

IFS - ERP, systemy ERPMaterne-Polska Spółka z o.o. jest jedną z największych firm skupujących i przetwarzających owoce od polskich producentów oraz ważnym eksporterem owoców do krajów europejskich. Zakład produkcyjny został zaprojektowany przez inżynierów z Polski, Belgii i Francji. Zaawansowane technologie produkcyjne pozwalają na spełnienie wymogów jakościowych Unii Europejskiej. Fabryka dysponuje nowoczesną zamrażalnią wyposażoną w trójstopniowy system sortowania owoców, która pozwala na składowanie w optymalnych warunkach owoców oczekujących na dalsze przetworzenie.

HICRON - ERP, systemy ERP, SAP ERPFirmy branży retail, handlu detalicznego i hurtowego, sprzedaży i dystrybucji, z racji unikalnści procesów biznesowych, wymagają dedykowanych rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie. Należą do nich między innymi SAP ERP dostosowane do potrzeb branży retail oraz HICRON POS Solution (Point of Sale).

INSERT - ERP, systemy ERPW 2010 roku Kier postanowił usprawnić przebieg procesów wewnętrznych. Zapadła decyzja o zamianie dotychczasowego oprogramowania na w pełni zintegrowany system klasy ERP. Po zapoznaniu się z szeroką ofertą programów wspomagających produkcję, sprzedaż i księgowość, ostateczny wybór padł na Navireo.

MICROSOFT DYNAMICS - ERP, systemy ERPSpółka KGHM Letia wdrożyła system ERP Microsoft Dynamics AX w celu automatyzacji procesów zachodzących w przedsiębiorstwie, podniesienia jakości pracy pracowników oraz zapewnienia klientom dopasowanej do ich oczekiwań oferty.

IFS - systemy ERP, MRP, ERPDo niedawna w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Krakowie do wspomagania zarządzania wykorzystywano oprogramowanie z początku lat 90. Poszczególne aplikacje, pochodzące od kilku dostawców, nie były ze sobą zintegrowane. W miarę rozwoju i rosnących potrzeb przedsiębiorstwa ich funkcjonalność stała się niewystarczająca. Dodatkowym utrudnieniem był fakt, że programy te działały na różnych platformach bazodanowych.

COMARCH - systemy ERP, MRP, ERPDziałająca od 1995 roku firma Biuro-LAND korzysta z systemu ERP Comarch CDN XL oraz aplikacji Comarch Mobilny Magazynier, pracującej na mobilnych kolektorach danych. Pakiet oprogramowania Comarch wspiera wszystkie obszary funkcjonowania Biuro-LAND, dostarczając firmie rozwiązań dostosowanych do potrzeb specyficznej branży biuro-serwisowej.

IFS - systemy ERP, ERPFirma Sprint SA działa na rynku nowoczesnych technologii od ponad 20 lat. Obecnie jest jednym z wiodących integratorów systemów informatycznych na polskim rynku. W swojej ofercie posiada pełen zakres usług zapewniających bezpieczeństwo rozwiązań teleinformatycznych oraz bezpieczeństwo miejsc i obiektów. Firma kompleksowo realizuje inwestycje telekomunikacyjne. Główna siedziba spółki znajduje się w Olsztynie, a oddziały w Gdańsku, Bydgoszczy, Warszawie i Szczecinie. Produkty i usługi Sprint SA trafiają do przedsiębiorstw działających w różnych branżach, w tym do operatorów telekomunikacyjnych, samorządów i administracji państwowej, uczelni oraz banków.

IFS - systemy ERP, MRP, ERPPorta KMI Poland jest liderem na rynku producentów skrzydeł i ościeżnic drzwiowych w Polsce. W sześciu fabrykach, w tym jednej za granicą – w Rumunii, powstaje w ciągu roku ponad milion wyrobów produkowanych w bardzo małych seriach na indywidualne zamówienia klientów. Liczba konfiguracji produktów jest ogromna.

MACROLOGIC - SYSTEMY ERPPZG przez blisko 10 lat użytkował oprogramowanie angielskiej produkcji. System był dostosowany do użytkowania na polskim rynku. Głównym mankamentem technologii była duża pracochłonności obsługi systemu oraz mała elastyczność w użytkowaniu. Oprogramowanie miało również ograniczenia w obszarze analitycznym. Wszystkie zaawansowane badania rentowności, sprzedaży, klientów realizowane były poza systemem. Dodatkowo dużym utrudnieniem był brak opieki serwisowej w Polsce.

BPSC - ERP, systemy ERP,Fob Decor jest producentem zamknięć z metali lekkich do butelek do butelek z gwintem, świadczy usługi w zakresie lakierowania i emaliowania blach aluminiowych i stalowych oraz wykonywania jedno i wielobarwnych nadruków metodą offset. Usługi znajdują zastosowanie, jako część procesu produkcyjnego w takich produktach jak: zakrywki aluminiowe do butelek z gwintem, zamknięcia typu Twist – off, kapsle koronkowe, puszki do produktów spożywczych, puszki do aerozoli, wiatrochrony do zniczy, baterie i wiele innych.

BPSC - ERP, systemy ERP, CRM, ERPOd 1989 roku firma EKOPLON SA jest jednym z wiodących producentów nawozów dolistnych i ogrodniczych oraz środków żywienia zwierząt. Firma posiada doskonałe zaplecze technologiczne, analityczne i logistyczne oraz wykwalifikowanych specjalistów, dbających o wysoką jakość produktów. Pozwala to na stałe dostosowywanie ich do najnowszych osiągnięć rynku i potrzeb klientów. Wdrożenie systemu ERP stało się naturalnym uzupełnieniem rozwoju przedsiębiorstwa oraz „nowego otwarcia” w obszarze wsparcia informatycznego.

COMARCH SG Dynamo Dresden to klub piłkarski z tradycjami założony w 1953 roku. Jako policyjny związek sportowy przez długi czas należał on do Oberligi piłkarskiej NRD, zdobywając osiem razy Mistrzostwo NRD i siedem razy Puchar NRD. SG Dynamo Dresden wyróżnia się wieloletnią tradycją i rzeszami fanów. Na rodzimym stadionie Rudolfa Harbiga (32 066 miejsc) odnotowano w ostatnich latach rekordową frekwencję podczas meczów niższych lig. Na głównej trybunie stadionu mieści się również klubowy sklep dla kibiców.

COMARCH - ERP, systemy ERPZakres działalności firmy Yellow Point GmbH obejmuje sprzedaż detaliczną, hurtową oraz wysyłkową. W 17 oddziałach zatrudnionych jest ponad 130 pracowników. Oferowany asortyment sięga od toreb, walizek i plecaków, po akcesoria, obuwie oraz kapelusze.

Oferta firmy Bakalland to przede wszystkim znane marki: ?Bakalland? (rozpoznawana przez blisko 40% gospodyń domowych) - ma ka bakalii i owoców w puszkach, o największym udziale w rynku suszonych owoców i orzechów (10%) oraz owoców w puszkach (13%), ?Uno Premium? - najwyższej jakości suszone owoce i orzechy promowane jako zdrowe przekąski, których spożycie rekomenduje grono wybitnych dietetyków Fundacji ?Bądź Zdrów!? oraz ?Gorillas? ? marka solonych i prażonych orzeszki typu snack.

IFS - systemy ERP, MRP, ERPZakłady bukmacherskie organizowane przez Totolotek SA obejmują przede wszystkim piłkę nożną. Można także obstawiać wyścigi konne i wiele innych dyscyplin sportowych. Wprawdzie w ofercie nie ma jeszcze zakładów bukmacherskich online, ale pod względem technologii informatycznych Totolotek jest już do tego przygotowany.

INSERT - systemy ERP, kadry i płace, finanse i księgowość, ERPPodjęcie decyzji o stworzeniu własnej sieci dystrybucyjnej wywołało potrzebę wdrożenia systemu klasy ERP, który umożliwiłby firmie scentralizowane zarządzanie wszystkimi sklepami, stanami magazynowymi, cenami, promocjami itp. Szczególnie istotny był aspekt skalowalności systemu, aby można go było szybko i prosto dostosowywać do rozwijającej się sieci sprzedaży oraz dokładne sprofilowanie stanowisk sprzedażowych.

RESOLUTION - system ERP, MRP, ERPW związku z dynamicznym rozwojem firmy znacznie wzrosły jej potrzeby w zakresie rozwiązań informatycznych, wspomagających zarządzanie kluczowymi obszarami jej działalności. Firma potrzebowała wsparcia szczególnie w obszarze logistyki magazynowej oraz integracji danych. Innymi, równie istotnymi potrzebami była możliwość elektronicznej wymiany dokumentów z klientami (EDI), sprawne i efektywne zarządzanie pracą handlowców oraz wprowadzenie mechanizmów raportowania wewnętrznego i zewnętrznego.

MACROLOGIC - systemy ERP, MRP, Kadry i płaceOd początku działalności zarząd Treko Laser starał się porządkować proces produkcyjny. Początkowo zarządzanie produkcją budowano w oparciu o karty produkcyjne, następnie wprowadzano nadzór nad produkcją przy użyciu bazy danych: Excel i Access. W obszarze finansów stworzono natomiast program autorski. Wzrost produkcji i rosnąca liczba zamówień spowodowały niewydolność systemu obiegu informacji. Mocno utrudnione było śledzenie poszczególnych zleceń produkcyjnych. Firma miała problemy z oceną realnego zapotrzebowania na materiały oraz oszacowaniem czasu potrzebnego na „bezkolizyjną” realizację zamówień. Ponieważ firma Treko Laser realizuje różne, niejednokrotnie nietypowe zamówienia, często w bardzo krótkich seriach, zmuszona jest do utrzymania w magazynach szerokiej gamy gatunków materiałów o różnych własnościach i zastosowaniu. Przez magazyny firmy przechodzi od 150 do 250 ton materiałów miesięcznie. Aby zapewnić nieprzerwaną pracę, zapasy muszą być utrzymywane na poziomie 300-400 ton.

IFS - systemy ERP, MRP, ERP, Zarządzanie produkcją, kadry i płaceFirma PROFIm wytwarza krzesła głównie na zamówienie, przy czym serie są bardzo krótkie (średnio do 10 sztuk). W tej sytuacji bardzo ważne staje się prawidłowe oszacowanie niezbędnych do produkcji materiałów oraz ustalenie dokładnego terminu realizacji zamówienia. System ERP – IFS Applications™ wspomaga zarządzanie firmą w tym i wielu innych obszarach.

QAD - systemy ERP, MRP, ERP, zarządzanie produkcjąZakłady Wagony Świdnica S.A. są producentem wagonów towarowych między innymi platform, węglarek, wagonów samowyładowczych, wagonów do przewozu samochodów i cystern kolejowych . Skomplikowany proces produkcji, wdrażania nowych produktów oraz coraz większe wymagania ze strony odbiorców spowodowały konieczność zmian w Kontroli Jakości. Podjęto decyzje o wykorzystaniu rozwiązań IT do realizacji tego zadania.

sagelogoWspółpraca z licznym gronem artystów, a także etatowych pracowników i współpracowników rodzi wyzwania związane z zarządzaniem. Muszą one znaleźć odzwierciedlenie w systemie kadrowo-płacowym. Przygotowanie wielu różnych umów i zarządzanie finansami tak złożonej struktury zabierało dużo czasu. Powstało zapotrzebowanie na usprawnienie, które miało zniwelować tę trudność. „MAZOWSZE” zdecydowało się na Sage Symfonia ERP, aby wszystkie problemy rozwiązywane były za pomocą narzędzi informatycznych. Sage Symfonia ERP zapewnia odpowiednią elastyczność konieczną przy wprowadzaniu do systemu informatycznego złożonych umów autorskich, a tym samym pozwala na sprawniejszą obsługę kadrowo- -finansową i oszczędność czasu.

QAD - systemy ERP, MRP, zarządzanie produkcją, ERPWielton jest największym producentem naczep i przyczep w Polsce i wiodącym dostawcą w skali europejskiej. Spółka zbudowała silną pozycję na międzynarodowym rynku m.in. dzięki pionierskiemu zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcji. Jednym z kluczowych elementów poprawnej realizacji procesu wytwórczego jest sprawne funkcjonowanie parku maszynowego. Dla zapewnienie większej efektywności zarządzania aktywami, Wielton zdecydował się na wprowadzenie systemu ERP QAD Enterprise Asset Management, które umożliwiło sprawne planowanie napraw, usuwanie nagłych usterek, prowadzenie ewidencji zakupionych części zamiennych i bezpośrednie raportowanie poniesionych wydatków.

MICROSOFT - SYSTEMY ERP, MRP, CRM, ERPSystem ERP Microsoft Dynamics NAV wspomaga firmę Mexpol w efektywnym zarządzaniu finansami, produkcją, dystrybucją i serwisem, a także oferuje możliwość przeprowadzania sprawnych analiz biznesowych. Mexpol jest spółką świadczącą usługi handlowe w zakresie spawalnictwa i procesów pokrewnych, oferującą takie grupy wyrobów jak urządzenia i sprzęt do spawania łukowego i gazowego, materiały spawalnicze, sprzęt i materiały do lutowania, akcesoria spawalnicze czy wyposażenie stanowisk spawalniczych. Firma obecna jest na rynku od przeszło 18 lat.

MACROLOGIC - SYSTEMY ERP, MRP, ERP, KADRY I PŁACESiedziba Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu mieści się na Mazowszu, około 70 km od Warszawy, gdzie rozwój spółdzielczości mleczarskiej datuje się od początku XX wieku (pierwsza spółdzielnia mleczarska na Ziemi Łowickiej powstała w 1906 roku). W ostatnim dziesięcioleciu zakład został rozbudowany, unowocześniony i, w przeważającej części, na nowo wyposażony. Przerób mleka w OSM Łowicz odbywa się obecnie przy pomocy najnowszych technologii, w nowych halach produkcyjnych, które spełniają wszystkie higieniczne wymogi.

IFS - systemy ERP, CRM, zarządzanie zasobami ludzkimi, ERPWdrożenie nowej wersji systemu IFS Applications™ w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym S.A. w Krakowie (MPK S.A. w Krakowie) usprawniło zarządzanie projektami, zapewniło poprawę kontroli wydatków, usprawnienie obiegu dokumentów oraz poprawę efektywności w obszarze zaopatrzenia, gospodarki magazynowej i remontów.

loading...