it integro systemy erp w abonamenci 1920

MICROSOFT - SYSTEMY ERP, MRP, CRM, ERPSystem ERP Microsoft Dynamics NAV wspomaga firmę Mexpol w efektywnym zarządzaniu finansami, produkcją, dystrybucją i serwisem, a także oferuje możliwość przeprowadzania sprawnych analiz biznesowych. Mexpol jest spółką świadczącą usługi handlowe w zakresie spawalnictwa i procesów pokrewnych, oferującą takie grupy wyrobów jak urządzenia i sprzęt do spawania łukowego i gazowego, materiały spawalnicze, sprzęt i materiały do lutowania, akcesoria spawalnicze czy wyposażenie stanowisk spawalniczych. Firma obecna jest na rynku od przeszło 18 lat.

MACROLOGIC - SYSTEMY ERP, MRP, ERP, KADRY I PŁACESiedziba Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu mieści się na Mazowszu, około 70 km od Warszawy, gdzie rozwój spółdzielczości mleczarskiej datuje się od początku XX wieku (pierwsza spółdzielnia mleczarska na Ziemi Łowickiej powstała w 1906 roku). W ostatnim dziesięcioleciu zakład został rozbudowany, unowocześniony i, w przeważającej części, na nowo wyposażony. Przerób mleka w OSM Łowicz odbywa się obecnie przy pomocy najnowszych technologii, w nowych halach produkcyjnych, które spełniają wszystkie higieniczne wymogi.

IFS - systemy ERP, CRM, zarządzanie zasobami ludzkimi, ERPWdrożenie nowej wersji systemu IFS Applications™ w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym S.A. w Krakowie (MPK S.A. w Krakowie) usprawniło zarządzanie projektami, zapewniło poprawę kontroli wydatków, usprawnienie obiegu dokumentów oraz poprawę efektywności w obszarze zaopatrzenia, gospodarki magazynowej i remontów.

MACROLOGIC - SYSTEMY ERP, HR, KADRY I PŁACE, ERPTermetal Glaner spółka jawna ze 100%-owym kapitałem polskim zajmuje się produkcją zgrzewanych krat pomostowych oraz świadczy usługi cynkowania ogniowego. Firma posiada nowoczesne zakłady produkcyjne w Pile i Kręgu k/Starogardu Gdańskiego oraz nową cynkownię w Grudziądzu. Pierwszym zakładem spółki, w którym do dziś wytwarzane są kraty pomostowe jest Krąg. Kolejnym etapem rozwoju było uruchomienie produkcji w Pile, gdzie oprócz produkcji krat uruchomiono pierwszą cynkownię. Najnowszym zakładem należącym do spółki jest obiekt produkcyjny w Grudziądzu. Powstała tam jedna z największych cynkowni ogniowych (zanurzeniowych) w Polsce, która podczas jednokrotnego procesu obróbki jest w stanie przyjmować elementy o wadze do 5 ton i długości do 13 m. Nowa linia technologiczna pozwala przetwarzać do 4,5 tys. ton elementów miesięcznie.

IFS - systemy ERP, MRP, ERP, zarządzanie zasobami ludzkimiNarzędzia informatyczne ułatwiające zarządzanie wykorzystywano w MPWiK Wrocław od lat. Przed wdrożeniem zintegrowanego systemu klasy ERP wspomagającego zarządzanie – IFS Applications w firmie działało kilka niezależnych aplikacji, między innymi system finansowo-księgowy, obsługi klienta, system wspomagający zarządzanie gospodarką magazynową i transportem.

MICROSOFT - SYSTEMY ERP, CRM, MRP, ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMITelecom Kubera i Pawłowski Spółka Jawna wdrożyła system ERP Microsoft Dynamics AX w celu pełnej integracji procesów biznesowych zachodzących w firmie, usprawnienia procesów związanych z działem księgowości oraz działem logistyki.

IFS - systemy ERP, MRP, ERP, CRmNGK Ceramics Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy NGK Insulators Ltd, specjalizującej się w produkcji materiałów technologicznych. Grupa NGK ma korzenie w założonej w 1919 r., w mieście Nagoya, w Japonii fabryce materiałów ceramicznych. Obecnie korporacja NGK posiada na całym świecie 56 oddziałów, prowadzących działalność w trzech sektorach: energetycznym, produkcji materiałów ceramicznych i elektronicznym. Motto firmowe brzmi: "energia, ekologia, elektronika"

MICROSOFT - systemy ERP, MRP, ERPWarszawski hotel Hilton wykorzystuje Microsoft® Dynamics AX, jako system administracyjny obsługujący księgowość, zarządzanie aktywami oraz sprawozdawczość wewnętrzną i zewnętrzną.

Plan był prosty – system miał działać od dnia otwarcia hotelu. To założenie towarzyszyło nam w czasie planowania i wdrażania systemu. Ograniczyliśmy zakres przedsięwzięcia by nie poświęcać czasu funkcjom, które nie są nam niezbędne – Grzegorz Bigos, kierownik projektu ze strony firmy Microplan Polska Sp. z o.o.

TETA - systemy ERP, MRP, ERPFirma Grene Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Grene – jednego z największych przedsiębiorstw w branży technicznego wyposażenia rolnictwa. Grene ma 84 własne punkty sprze­daży, setkę partnerów handlowych i 15.000 m2 powierzchni magazynowej. W ofercie firmy znajduje się prawie 50 000 artykułów. Przy takiej skali działalności firmy zarządzanie możliwe jest tylko dzięki wdrożonemu nowoczesnemu oprogramowaniu ERP. „Podjęliśmy decyzję o modernizacji oprogramowania użytkowanego w naszych sklepach. Chcieliśmy wdrożyć system, który nie tylko sprosta naszym bieżącym oczekiwaniom, ale będzie też rozwiązaniem na przyszłość – miał to być system elastyczny, bezpieczny, przyjazny dla użytkownika i który będzie rozwijał się wraz ze zmieniającymi się potrzebami” – mówi Roman Kapuściński, Szef IT, koordynujący wdrożenie ze strony Grene Sp. z o.o. Nowe rozwiązanie wspierające działalność sprzedażową miało objąć swoim zasięgiem wszystkie placówki Grene.

MICROSOFT - systemy ERPPolitechnika Częstochowska powstała w 1949 roku. Początkowo uczelnia funkcjonowała jako Szkoła Inżynierska, ale już na początku lat 60 stała się szkołą wyższą o zasięgu ogólnokrajowym, posiadającą prawo do nadawania tytułu magistra inżyniera.

ENOVA - systemy ERP, kadry i płaceEquity Investments S.A. jest firmą doradczą, której konsultanci mają wieloletnie doświadczenie w finansach i księgowości oraz prowadzeniu rozliczeń pracowniczych i doradztwie. Firma zatrudnia zespół ponad 30-tu specjalistów z dziedziny: rachunkowości, finansów, prawa pracy, ekonomii , controllingu i analiz, transakcji kapitałowych i wielu innych dziedzin związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

IFS - systemy ERP, MRP, zarządzanie produkcja, ERPHistoria spółki Armatura Kraków sięga 1922 roku i powstania Łagiewnickiej Fabryki Armatur. Obecnie spółka produkuje średnio około 100 tysięcy baterii miesięcznie i jest ich największym wytwórcą w kraju. Firma kładzie nacisk na wysoką jakość produktów i usług. W 2000 r. uzyskała certyfikat jakości ISO 9001, a obecnie stara się o certyfikat ISO 14000.

BCC - systemy ERP, MRP, CRM, zarządzanie zasobami ludzkimiW poznańskiej spółce wodociągowo-kanalizacyjnej wdrożenie systemu SAP posłużyło jako katalizator zmian w procesach biznesowych. O tym, jak przedsiębiorstwo użyteczności publicznej może korzystać ze światowych najlepszych praktyk w zarządzaniu, rozmawiamy z Michałem Fornalem, Wiceprezesem Zarządu, Dyrektorem ds. Finansowych, oraz Maciejem Radułą, Kierownikiem Działu Informatyki Aquanetu.

BCC - systemy ERP, CRM, MRP, controlling, hurtownie danych, ERPKulczyk Tradex – generalny importer VW i Audi usprawnił największy obszar biznesowy firmy: zakup, magazynowanie i sprzedaż części zamiennych do samochodów tych marek. Wdrożone przez BCC rozwiązanie SAP wspomaga zarządzanie około 500 tys. pozycji towarowych.

IFS - systemy ERP, zarządzanie produkcją, MRP, ERP, zarządzanie zasobami ludzkimiFirma powstała w 1992 r. jest liderem branży budownictwa mostowego w Polsce – uczestniczyła w konstruowaniu i budowie największych mostów w kraju. Mosty-Łódź od początku działalności są przede wszystkim wykonawcą konstrukcji mostowych, a w 2002 roku rozpoczęły dodatkowo produkcję belek mostowych. Jest to jedna z pierwszych firm w branży konstrukcyjno- budowlanej w Polsce, która wdrożyła zintegrowany system wspomagający zarządzanie klasy ERP

BONAIR - systemy ERPWdrożenie systemu ERP Microsoft Dynamics AX w Zakładzie Energetycznym Białystok SA zbiegło się w czasie z poważnymi zmianami organizacyjnymi w firmie. Wymuszały one wykonanie dodatkowych, czasochłonnych prac. Determinacja uczestników wdrożenia zapewniła jego powodzenie. Współpraca Zakładu Energetycznego Białystok SA z firmą Bonair rozpoczęła się 16 lat temu od wdrożenia uniksowego systemu wspomagającego zarządzanie - Bonmaster-2000, autorstwa firmy Bonair. W połowie 2006 roku zapadła decyzja, by dwa moduły tego systemu: Płace oraz Środki trwałe zastąpić odpowiednimi modułami systemu Microsoft Dynamics AX
.

BONAIR - systemy ERP, CRM, Business Intelligence, RFID, Kody KreskoweWerner Kenkel, migrując z MS Great Plains do MS Dynamics AX, zachował dobre rozwiązania z poprzedniego systemu i wprowadził nowe, które usprawniają i ułatwiają pracę w każdym dziale. Oczywiście z korzyścią dla klientów.

SAGE - systemy ERP, Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Elblągu jest placówką leczniczą działającą od 2005 roku. Jako specjalistyczny zakład leczniczy, elbląski szpital realizuje zadania związane z jego podstawowymi kierunkami działalności oraz wypełnia plany rozwoju w sferze ekonomicznej. Tę rynkowo-gospodarczą stronę funkcjonowania placówki zapewniają m.in. różnego rodzaju systemy informatyczne, które muszą działać niezawodnie i pewnie.

MACROLOGIC - SYSTEMY ERP, CRM, CONTROLLING, ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMISpółka Remes funkcjonuje na polskim rynku od 1992 roku. Obecnie spółka jest jednym z wiodący polskich producentów i dystrybutorów wełnianych pościeli rehabilitacyjnej oraz galanterii kuchennej. Zdrowotne właściwości oraz wysoką jakość wyrobów firmy Remes potwierdzają liczne certyfikaty. Świadectwem jakości produktów jest również pięcioletnia gwarancja udzielna przez firmę Remes, na wszystkie wytwarzane wyroby. Firma, na co dzień zajmująca się działalnością handlową znana jest również z działalności sportowej. Remes jest również rozpoznawalną marką sportową. Organizowane sztandarowe projekty to chociażby sierpniowy, międzynarodowy młodzieżowy turniej piłkarski REMES CUP czy jego dorosła, zimowa odmiana REMES CUP EXTRA.

Microsoft Dynamics AX w Energetyka Sp. z o.o. w Lubinie

BONAIR - systemy ERP, CRM, Business Intelligence, Controlling, kadry i płaceMicrosoft Dynamics AX wspiera wszystkie kluczowe działania spółki Energetyka z Lubina. System ERP zastąpił liczne autonomiczne programy. Elastyczny i przejrzysty, gromadzi wszystkie dane w jednej bazie i od ręki udostępnia informacje o kondycji firmy.

TETA - systemy ERP, CRM, business intelligence, zarządzanie zasobami ludzkimiInstytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu (IPN), wdrożył pakiet ERP – TETA Constellation oraz system TETA Controlling. Prace trwały pół roku, objęły 13 lokalizacji i 110 użytkowników.

BONAIR - systemy ERP, CRM, ERP business IntelligenceRozwój sektora tworzyw sztucznych i wzrost popytu na wyroby Multilayer Pipe Company zachęcił firmy do inwestycji w nowe linie produkcyjne i zaplecze logistyczne. W ślad za tym pojawiły się również nowe potrzeby informacyjne. Zdecydowano się więc na wdrożenie systemu ERP Microsoft Dynamics AX.
.

Specyfika działalności firm stosujących model produkcji procesowej stanowi nie lada wyzwanie dla producentów oprogramowania ERP. Obszar produkcyjny wymaga w tym przypadku wielowymiarowego wsparcia, a zarządzanie oparte być musi o racjonalne założenia. Szereg wymagań jakościowych stawianych producentom nie może być pomijany przy projektowaniu systemu wspierającego zarządzanie. Comarch CDN XL jest narzędziem, które kryteria te spełnia. Jako polski produkt rozwijany od lat przez ekipę doświadczonych ekspertów doskonale nadaje się do firm wykorzystujących produkcję procesową, zwaną również produkcją ciągłą.

BPSC - systemy ERP, MRP, CRM zarządzanie zasobami ludzkimiRozwój firmy Masfalt jest ściśle związany z ekspansją i umacnianiem w Polsce pozycji irlandzkiego koncernu CRH, specjalizującego się w produkcji materiałów budowlanych. Rok 2002 był najintensywniejszym jak dotąd okresem rozwoju firmy, w związku z oddaniem do użytku wytwórni mieszanek mineralno-bitumicznych. Nowe wytwórnie wraz z całą infrastrukturą zostały uruchomione w Nowinie k/Elbląga (Parker, wydajność: 160 t/godz.) oraz w Warszawie, Gmina Rembertów (Ammann, wydajność: 320t/godz.). W tym okresie przejęto również Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z Pruszkowa koło Warszawy.

COMARCH  - systemy ERP, MRP, ERP, Business Intelligence, CRMKompleksowość zarządzania procesami wytwórczymi w ramach produkcji dyskretnej przysparza zmartwień niejednemu przedsiębiorcy. Szybko rosnąca konkurencja, postępujący nacisk na jakość i konieczność indywidualizowania oferty dla coraz bardziej wymagających Klientów zmuszają producentów do poszukiwania usprawnień. Jeśli dodać do tego wahania koniunkturalne i zmiany w przepisach oraz regulacjach nietrudno sobie wyobrazić, jak istotne znaczenie ma możliwość korzystania z zaawansowanych narzędzi do wspierania produkcji. Narzędziem takim jest Comarch CDN XL – zintegrowany system ERP do zarządzania przedsiębiorstwem.

loading...