Elektroniczny obieg dokumentow 2x

Według raportu Global Automotive Executive Survey 2016 digitalizacja oraz zdolność łączenia się pojazdów otoczeniem to kluczowe trendy, które zdeterminują rozwój rynku motoryzacyjnego do 2025 roku. Przedstawiciele kadry zarządzającej z całego świata biorący udział w badaniu KMPG przyznali, że w skali całej branży mniejsze znaczenie odegrają m.in. ekspansja na nowo powstałe rynki czy rosnący wpływ pojazdów hybrydowych oraz napędzanych energią elektryczną . Czy nowe technologie zawładną motoryzacją na lata?

Minęły czasy, kiedy zasoby IT były ograniczone do kilku baz danych. Przeszłością są czasy, kiedy użytkownicy i aplikacje byli połączeni jedną zunifikowaną siecią MPLS. Dziś firmy coraz częściej łączą zdalne rozwiązania IT ze swoją istniejącą infrastrukturą informatyczną. Wszakże, użytkownicy są wszędzie: nie tylko w biurze, ale także np. w podróży lub w domu. Internet staje się zatem podstawą komunikacji w przedsiębiorstwie.

Hybrydowy laptop Huawei MateBook został zaprezentowany na Mobile World Congress w Barcelonie. Stylowy MateBook łączy w sobie mobilność smartfona i moc laptopa, wprowadzając zupełnie nową jakość w biznesie.

Nighthawk X4S R7800 to router WiFi AC 2600, zaskakujący swoją maksymalną prędkością przesyłu danych – przepustowość tego modelu wynosi nawet do 2,53 Gbps. R7800 jest urządzeniem stworzonym z myślą o wielbicielach najszybszych rozwiązań – jego specjalne pasmo 160MHz wraz z technologią MU-MIMO, rozwiązaniami Wave 2 WiFi oraz dwurdzeniowym procesorem o mocy 1.7Ghz, pozwala na bardzo szybką i stabilną pracę na wielu urządzeniach jednocześnie – na smartfonach, tabletach, laptopach czy konsolach do gier.

Firma Victorinox, producent wysokiej jakości produktów odzwierciedlających szwajcarski styl życia, wraz z firmą Acer, jedną z czołowych spółek produkujących komputery PC, poinformowały dzisiaj o wspólnym wprowadzeniu technologii do noszenia do wybranych produktów z portfolio firmy Victorinox Swiss Army. Podczas kongresu Mobile World Congress 2016 w Barcelonie obie firmy zaprezentują swój pierwszy opracowany wspólnie produkt, inteligentny dodatek Cybertool do kolekcji zegarków marki Victorinox Swiss Army I.N.O.X.

IBM przedstawił dzisiaj nowy serwer mainframe, dostarczając średnim przedsiębiorstwom wyższe bezpieczeństwo szyfrowania danych bez spowalniania wydajności systemu.Nowy system, IBM z13s, jest stworzony i zoptymalizowany dla środowisk chmury hybrydowej i potrafi zabezpieczyć krytyczne dane oraz związane z nimi transakcje lepiej niż dotychczas.

To czego możemy być pewni to to że rok 2015 zostanie zapamiętany jako ten, w którym przedsiębiorstwa odłożyły na bok swoje uprzedzenia dotyczące chmury. Jednakże jak podają Gartner i Harvard Business Review, mimo iż ponad 70% firm wykorzystuje aplikacje i usługi oparte o model chmurowy to ciągle także firmy te przechowują ważne systemy i informacje w fizycznych centrach danych.

Utrzymanie porządku w fakturach to wyzwanie, przed którym staje każdy przedsiębiorca. Czy istnieje rozwiązanie wspierające przedsiębiorców w nierównej walce z niekończącym się napływem dokumentów fiskalnych? Okazuje się, że tak! Istnieje rozwiązanie, które nie tylko pomaga odnaleźć się w tym chaosie, lecz także zajmuje bardzo mało miejsca i wyglą-dem potrafi się dopasować do każdego pomieszczenia. To urządzenie samoobsługowe po-zwalające sieciom handlowym i dystrybutorom usprawnić proces wydawania faktur, a przedsiębiorcom skrócić czas oczekiwania na nie.

Firma Zebra Technologies wprowadziła na rynek komputer mobilny klasy korporacyjnej – TC8000. Nowy produkt firmy to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie technologii magazynowych, które zapewnia znaczny wzrost produktywności i zmniejsza zmęczenie pracowników. Ergonomiczny, lekki komputer mobilny TC8000 oferuje nową konstrukcję, która ogranicza pracę mięśni, eliminując tzw. ruchy „przechylania i sprawdzania” wykonywane wielokrotnie przez pracowników magazynu korzystających z tradycyjnych urządzeń. Skrócenie powtarzalnych czynności o kilka sekund przekłada się na godzinę czasu zaoszczędzoną podczas każdej zmiany, co zwiększa produktywność średnio o 14 proc., w zależności od przepływu pracy w danym zakładzie.

Chyba każdy z graczy podczas wybierania nowego komputera staje przed wyborem – laptop do pracy czy pecet do grania? Na szczęście, technika idzie do przodu, a w coraz mniejszych formach udaje się zamknąć całkiem mocny sprzęt. Jednym z takich rozwiązań, które ostatnio pojawiły się na polskim rynku jest XMG P505.

Firma Zebra Technologies przedstawia swój najbardziej zaawansowany komputer do montażu na pojazdach – VC80 – kompatybilny z system Windows 10. Model VC80, działający pod kontrolą pełnej wersji Microsoft Windows, pozwala operatorom wózków widłowych na obsługę dowolnych aplikacji komputera PC, a tym samym poprawę wydajności.

OORT, polski start-up, który zmienia urządzenia w inteligentne, rozpoczął współpracę z grupą Orange, która będzie dystrybuować innowacyjne rozwiązania w salonach na terenie całej Polski.

Nie jest tajemnicą, że biznes ciągle się przeobraża. Jedną z największych zmian w ciągu ostatnich kilku dekad jest znaczne rozproszenie zatrudnionego personelu. Istnieje wiele powodów takiego stanu rzeczy. Dynamiczny rozwój miast na rynkach wschodzących, przejęcia spółek czy powszechne wdrażanie strategii redukcji kosztów to tylko niektóre z nich.

Funkcjonalna i elegancka – elektroniczna opaska SmartBand U1 w prosty sposób ułatwi prowadzenie aktywnego trybu życia każdemu użytkownikowi. SmartBand U1 stanowi idealne urządzenie dla ludzi aktywnych i ceniących praktyczne rozwiązania.

Firma AMD ogłosiła dziś, że osiągnęła pozycję numer jeden pod względem udziałów w rynku rozwiązań Thin Client. Informacja ta bazuje na liczbie dostarczonych produktów na rynek, która wg wewnętrznych danych AMD z działów sprzedaży pozwoliła uzyskać 53% udziału w rynku. Urządzenia Thin Client mają mało lub nie mają wcale wbudowanej pamięci masowej i często służą jako inteligentny terminal dla aplikacji funkcjonujących na serwerze czy w chmurze.

loading...