Elektroniczny obieg dokumentow 2x

Acer przedstawił nową linię produktów z Windows 10 skierowanych do uczniów oraz osób powracających po wakacjach do szkoły i na uczelnie. W nowej linii znajdują się notebooki z serii E. Są one dostępne w sprzedaży od początku września. Parametry notebooków sprawiają, że są świetnym wyborem zarówno dla uczniów i studentów, jak i do użytku domowego czy w niewielkiej firmie. Charakteryzują się dobrą wydajnością, schowaną za eleganckim designem.

Z telewizyjną przystawką ULTRACUBE A4S marki ART, Smart TV w każdym telewizorze ma być wreszcie takie, jak być powinno. Proste w obsłudze i funkcjonalne. Również w 4K.

Firma Epson wprowadza na rynek serię urządzeń WorkForce Pro RIPS, określając ją jako „przyszłość drukowania dla biznesu”. Drukarki zasilane wymiennymi pakietami z atramentem (ang. Replaceable Ink Pack System – RIPS) pozwolą radykalnie zmniejszyć koszty i zwiększyć wydajność druku.

Centrum Informatyczne Trójmiejskiej Akademickiej Sieci Komputerowej (CI TASK) to jeden z największych ośrodków superkomputerowych w Polsce. Gromadzi i udostępnia środowisku naukowemu zasoby obliczeniowe w postaci komputerów dużej mocy obliczeniowej, systemów do składowania wielkich ilości danych oraz specjalistycznego oprogramowania. Na przestrzeni 20 lat istnienia CI TASK jego superkomputery m.in. modelowały skrzydła polskich i zagranicznych samolotów, wspierały badania nad nowymi materiałami i pomagały w wirtualnym testowaniu substancji leczniczych. Wykonywały także liczne symulacje i obliczenia, m.in. z dziedziny chemii, fizyki, mechaniki płynów, meteorologii, mechaniki i astrofizyki.

Zakup najnowszych technologii wirtualizacyjncych pozwoli na elastyczne udostępnianie posiadanych zasobów. umożliwi to użytkownikom pracę z tym samym oprogramowaniem lub komputerem w dowolnej pracowni informatycznej na uniwersytecie bez względu na fizyczną maszynę, terminal, z którego korzystają - Tomasz Wilczyński, Zastępca Dyrektora RCI

Firma AutoID Polska S.A. wprowadziła na rynek terminal biometryczny Virdi AC-6000, będący przełomem w technice identyfikacji oraz systemach Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy. Virdi AC-6000 wykorzystuje sensor linii papilarnych o rozdzielczości 500 dpi pracujący w standardzie zalecanym przez FBI i posiada patent Urzędu Patentowego Stanów Zjednoczonych, zapewniając bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa.

Według badań zleconych przez firmę Motorola Inc. ponad 80 procent dyrektorów IT z branży opieki zdrowotnej twierdzi, że technologie mobilne są ważniejsze dla ich placówek teraz, niż w roku ubiegłym. Respondenci wskazują na takie korzyści, jak zwiększona dokładność realizacji zleceń, ograniczona liczba błędów oraz wyższa wydajność pracy wynikająca z zastosowania rozwiązań bezprzewodowych w różnych placówkach medycznych.

Pomyślne dla firmy ASTOR okazało się rozstrzygnięcie konkursu miesięcznika „Napędy i Sterowanie” na PRODUKT ROKU 2008. W kategorii SYSTEMY STEROWANIA PROCESAMI I UKŁADAMI, pierwszą nagrodę przyznano systemowi sterowania PACSystems RX3i firmy GE Fanuc Intelligent Platforms z oferty ASTOR. Ze względu na uniwersalność i otwartość systemu, jest on coraz częściej stosowany w przedsiębiorstwach produkcyjnych, w wielu typach aplikacji sterujących.

COMARCH - Systemy ERP, CRM, MRP, Business IntelligenceNa mocy podpisanej umowy Comarch świadczyć będzie usługi monitoringu i serwisu elementów infrastruktury sieci WAN i VoIP w oddziałach firmy Akkop w Polsce.

Motorola Inc., światowy lider w dziedzinie opracowywania i wdrażania rozwiązań komunikacyjnych TETRA, poinformowała o sprzedaży milionowego terminala TETRA. Nabywcą sprzętu są Jordańskie Siły Zbrojne (JAF).

Jak informuje firma ASTOR, od stycznia br. dostępna jest nowa wersja oprogramowania narzędziowego Proficy Machine Edition 5.9. W nowej wersji szczególny nacisk położony został na rozbudowę funkcjonalności w zakresie programowania nowego serwonapędu PACMotion.

Specjalizujący się w akceleracji infrastruktury sieciowej IT Riverbed Technology ogłosił dziś, że rozpocznie licencjonowanie platformy Microsoft Windows Server 2008 w celu integracji w urządzeniach typu Riverbed® Steelhead® i poprzez Platformę Usług Riverbed (RSP). Ta ostatnia działa jako zwirtualizowana partycja w urządzeniu Steelhead, która daje klientom możliwość instalowania aplikacji niezbędnych do działania oddziału w postaci zwirtualizowanych usług, co oznacza większą konsolidację infrastruktury IT.
Firma Oracle poinformowała o wynikach testu porównawczego SPECjAppServer2004, któremu została poddana konfiguracja wielowęzłowa z oprogramowaniem Oracle Fusion Middleware.

Całkowicie zrozumiałe jest, że najważniejszą kwestią w 2009 roku będą rozmiary, prędkość oraz intensywność spadku koniunktury w światowej gospodarce. Niektórzy sprzedawcy z branży technologicznej przetrwają kryzys w lepszej kondycji niż inni.

Fujitsu Siemens Computers z dumą wprowadza na rynek macierze dyskowe FibreCAT SX100. Jest to produkt należący do uznanej serii FibreCAT SX ? dołączy do modeli FibreCAT SX60, SX80 oraz SX88.

loading...