Elektroniczny obieg dokumentow 2x

DST  - zarządzanie zasobami ludzkimi, kadry i płace, HRFirma DST z Rudy Śląskiej podpisała kontrakty na wdrożenie autorskiego modułu kadrowo-płacowego AX People w Elektrociepłowni Elcho w Chorzowie i Cementowni Odra w Opolu. Projektami objętych zostanie 523 pracowników obu firm.

TETA - zarządzanie zasobami ludzkimi, kadry i płace, ERP, systemy ERP Firma Oponiarska Dębica S.A. od listopada br. rozpoczęła wdrożenie systemu wspomagającego zarządzanie zasobami ludzkimi TETA Personel wraz z dodatkowymi aplikacjami HR Analizer i TETA HRM. Kontrakt został podpisany przez Partnera Handlowego TETY – firmę BMM z Rzeszowa.

BCC - zarządzanie zasobami ludzkimi, HR, Kadry i płace, ERP, CRM, Business IntelligenceWprowadzenie nowego systemu ocen i premiowania pracowników, wspieranego przez narzędzia informatyczne bazujące na aplikacji SAP HCM, ma na celu wzrost efektywności zarządzania kapitałem ludzkim w Praktikerze.

SIMPLE  - zarządzanie zasobami ludzkimi, Kadry i płace, ERP, MRP, systemy ERPPrzedstawiciele firm SIMPLE Sp. z o.o. i Centrum Elektryfikacji i Automatyzacji Górnictwa EMAG z Katowic podpisali w dniu 29.10.2007 umowę na zakup i wdrożenie systemu wspierajacego zarządzanie zasobami ludzkimi SIMPLE.ERP - PERSONEL wraz z RCP.

LAWSON - zarządzanie zasobami ludzkimi , ERP, kadry i płace, HCMFirma Lawson Software poinformowała, że zaprezentuje nowy pakiet Lawson Strategic Human Capital Management na konferencji na temat technologii zarządzania zasobami ludzkimi w Chicago w 2007 r. Firma Lawson po raz pierwszy publicznie przedstawiła to rozwiązanie podczas konferencji „HCM Battle”.

loading...