Dobry system ERP – jakie ma cechy?

Zanim wybierzesz system informatyczny w swoim przedsiębiorstwie, zapewne zastanawiasz się nad tym, które z dostępnych rozwiązań rynkowych jest…

Krócej, szybciej, taniej. Nadchodzi technologiczna era “light”?

Co nagle, to po diable - mówi przysłowie, które przestrzega przed decyzjami podejmowanymi w pośpiechu. W branży IT przestaje mieć jednak ono…

Microsoft wprowadza usługę Dynamics 365 Copilot – asystenta AI w aplikacjach D365

Interaktywna, napędzana sztuczną inteligencją pomoc dla sprzedaży, obsługi klienta, marketingu i zaopatrzenia – Microsoft Dynamics 365 Copilot…

Dedykowany czy gotowy system ERP - który wybrać?

Każda firma, planując rozwój, zadaje sobie pytanie o to, czy hamulcem w dalszej eksploracji rynku nie jest jej własny system. Jeśli odpowiada na…

Jak mobilne rozwiązanie ERP wspiera przedsiębiorstwa produkcyjne

System ERP można określić mianem szkieletu firmy. Platforma ta pozwala na stworzenie jednolitej bazy danych i integrację procesów biznesowych.

Według Gartnera systemy ERP nie unikną migracji do chmury

Przyśpieszająca transformacja cyfrowa w firmach na całym świecie odbywa się przede wszystkim dzięki chmurze. Migracji nie unikną również

Previous Next Play Pause
loading...
IT SOLUTIONS
APS
loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
22 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

ERP

loading...
ERP

BUSINESS INTELLIGENCE

loading...
BUSINESS INTELLIGENCE

ECM

loading...
ECM

CRM

loading...
CRM

CLOUD COMPUTING

loading...
CLOUD COMPUTING

BEZPIECZEŃSTWO IT

loading...
BEZPIECZEŃSTWO IT
loading...
RYNEK IT
Abplanalp, europejski lider branży obróbki metali, zdecydował o wyborze IFS Cloud. Najnowsze rozwiązanie z oferty IFS będzie wspierało dalszy rozwój firmy na terenie Polski, Ukrainy oraz w krajach bałtyckich. Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się właśnie na rozwiązanie chmurowe ze względu na jego elastyczność oraz dopasowanie do specyfiki działalności. Opracowany na bazie potrzeb oraz doświadczeń klientów, IFS Cloud jest kolejnym, naturalnym krokiem w stronę transformacji cyfrowej firm.

 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Nowoczesne technologie światowych producentów w zakresie obróbki metali, wieloletnia obecność na rynkach europejskich oraz współpraca z wiodącymi przedsiębiorstwami sprawia, że Abplanalp chce się rozwijać w oparciu o niezawodne i innowacyjne rozwiązania informatyczne. Jednym z kluczowych aspektów wyboru rozwiązania IFS Cloud było wsparcie dla obszaru serwisowego oraz optymalizacja procesu zarządzania zleceniami serwisowymi. Między innymi w wykorzystaniu zaawansowanych rozwiązań serwisowych opartych o mechanizmy sztucznej inteligencji i rozszerzoną rzeczywistość, Abplanalp widzi możliwość dalszej ekspansji swojego biznesu. Holding Abplanalp działa na rynkach Europy Wschodniej (Estonia, Litwa, Łotwa, Polska, Ukraina) oraz Azji Środkowej (Kazachstan i Uzbekistan).

Technologia gwarantująca przewagę

Kontrakt obejmuje dostawę kilkuset licencji oraz serwis najnowszej wersji systemu ERP – IFS Cloud w zakresie finansów, kadr i płac, zakupów, gospodarki magazynowej, sprzedaży oraz serwisu dla całego holdingu.

IFS Cloud ma tę właściwość, że jest zawsze aktualny i ma szeroki wybór opcji utrzymaniowych. Widzę, że coraz więcej firm, tak jak ja, wierzy w chmurę i jej przyszłość. Od momentu przedstawienia rynkowi IFS Cloud, zainteresowanie naszym rozwiązaniem chmurowym systematycznie rośnie i podpisujemy coraz więcej kontraktów właśnie na ten model usługi. Dlatego niezwykle cieszy mnie, że do grona naszych chmurowych klientów dołącza Abplanalp. Za każdym razem kiedy zwiększamy swoje zasięgi o firmy z dużym potencjałem rozwoju, oferujące najwyższej jakości produkty jest to dla nas dodatkowa motywacja, żeby dostarczać rozwiązania wykorzystujące najnowsze oraz efektywne technologie, gwarantujące przewagę rynkową. Co już nie raz podkreślałem, zależy nam na tworzeniu trwałej relacji z klientami opartej na doświadczeniu i współpracy, dlatego staramy się być obecni na każdym etapie cyfrowej transformacji naszych partnerów – wskazuje Marek Głazowski, prezes IFS Poland & Europe East.


Ambicja oparta na wykorzystaniu najnowszych technologii

Kolejnym istotnym obszarem dla Abplanalp była najnowsza technologia jaka stoi za IFS Cloud, cykl życia produktu – „ever green” oraz elastyczność w zakresie miejsca instalacji rozwiązania. IFS Cloud daje pełną swobodę – chmura, hosting lub serwery klienta, w każdym przypadku jest to tożsame rozwiązanie pod względem funkcjonalnym.

Wybierając dostawcę systemy klasy ERP zależało nam na możliwie najbardziej elastycznym i nowoczesnym rozwiązaniu. IFS Cloud od początku był naszym faworytem między innymi dzięki możliwości objęcia wszystkich aktualnych jak i planowanych w przyszłości, procesów w naszej organizacji. W Abplanalp wiemy gdzie dziś jesteśmy, wiem także gdzie chcemy być w kolejnych latach. Wierzę że IFS jest dla nas najlepszym i najbardziej perspektywicznym wyborem – podkreśla Maciej Ratyński, Członek Zarządu Abplanalp Sp. z o.o.


Dzięki doświadczeniom, które codziennie gromadzi pracując z klientami na całym świecie, IFS może wspólnie z nimi planować i patrzeć w przyszłość. Głównym celem firmy jest wprowadzanie zmian w zakresie jakości planowania zasobów przedsiębiorstwa oraz zarządzania usługami i aktywami. Ta ambicja opiera się na wykorzystaniu technologii, dzięki której możliwa będzie dalsza transformacja cyfrowa oraz wyeliminowanie zakłóceń w procesach biznesowych klientów – z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i automatyzacji, zastosowania analiz oraz symulacji. IFS opracował i wdrożył wiele kluczowych rozwiązań uwzględniających strategiczne podejście do tzw. user experience – wykorzystania przyzwyczajeń i doświadczenia użytkownika, jak też warstwowej architektury aplikacji umożliwiającej aktualizację i synchronizację z innymi aplikacjami i technologiami.

Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top