erp dzisiaj 5

APRISO - MES, AID, RFID i WMSZidentyfikowanie i wyizolowanie w produkcji wadliwych surowców i komponentów zajmuje nawet kilka tygodni, mimo to na rynek regularnie trafiają produkty, zagrażające życiu pacjentów.

Consafe Logistics - WMS, RFID, AIDES-SYSTEM, producent i dystrybutor nowoczesnych systemów oświetleniowych, wybrał system Effect Warehouse z firmy Consafe Logistics do zarządzania pracą w magazynach.

 

Technologia głosowa – przełom w logistyce magazynowej

 Jak zwiększyć wydajność i wykorzystać potencjał logistyki magazynowej? Czy istnieje uniwersalna technologia, którą można zastosować w gospodarce magazynowej, począwszy od małych centrów spożywczych, przez hurtownie farmaceutyczne i kosmetyczne, po wielkopowierzchniowe centra logistyczne np. branży Automotive i IT?

Checkpoint Systems przejmuje OATSystems

 Firma Checkpoint Systems ogłosiła, że doszło do ostatecznego porozumienia w sprawie przejęcia przez nią OATSystems, lidera wśród producentów oprogramowania opartego na technologii RFID. Strony przewidują, że transakcja zostanie sfinalizowana w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Oracle Polska współtwórcą europejskiej technologii śledzenia towarów

 Polski oddział korporacji został wybrany do konsorcjum EURIDICE (EURopean Inter-Disciplinary research on Intelligent Cargo for Efficient logistics). Będzie tworzył platformę informacyjną dla usług logistycznych w Europie, w tym etykiety w technologii radiowej (RFID) do śledzenia przesyłek.

Checkpoint wprowadzi RFID w sieci Real

 Firma Checkpoint Systems, która zajmuje się rozwiązaniami z zakresu zabezpieczeń i logistyki, podpisała z Metro Group umowę na wyposażenie 200 niemieckich hipermarketów sieci Real w portale logistyczne RFID

HDF - RFID, AID, WMS, kody kreskoweHDF, firma specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania do zarządzania procesami, rozszerza ofertę o usługi związane z kompleksową implementacją radiowej identyfikacji RFID. HDF oferuje projektowanie architektury RFID, opracowywanie systemów respektujących indywidualne potrzeby klienta, doradztwo w wyborze urządzeń oraz akcesoria.

EPICOR -  systemy ERP, CRM, ERP, WMS, Kody kreskoweFirma Epicor Software Corporation udostępniła najnowsza wersję rozwiązania Epicor iScala Collect. Jest to zintegrowany produkt składający się ze sprzętu i oprogramowania służącego do kontroli zapasów magazynowych i zarządzania nimi m.in przy wykorzystaniu systemu kodów kreskowych.

HDF - RFID, kody kreskoweHDF wprowadza program usprawniający pracę pralni, oparty na technikach automatycznej identyfikacji. To jedyne na rynku tego typu rozwiązanie operujące w technologii RFID.

loading...