erp dzisiaj 5

WNP.plMacrologic wdrożył hurtownię danych (Business Intelligence) z wykorzystaniem wielowymiarowych narzędzi analitycznych OLAP w firmie Montan Stal. Rozwiązanie zostało zaprojektowane dla obszaru logistyki w oparciu o technologię SQL Server. Baza jest zasilana na bieżąco danymi z siedmiu oddziałów firmy handlującej stalą.

CONTROLLING Systems - Business Intelligence, Controlling, Hurtownie danych, BudżetowanieWrocławski producent oprogramowania, Controlling Systems poinformował o zakończeniu wdrożenia systemu do budżetowania i analiz EURECA w TVN SA. Celem implementacji systemu EURECA było usprawnienie procesu tworzenia i rozliczania poszczególnych budżetów i planowania finansowego poprzez zautomatyzowanie zbierania cząstkowych planów finansowych oraz danych o ich wykonaniu.

Inforum - Business Intelligence, Controlling, Hurtownie danych, BudżetowanieSantander Consumer Bank jest obecnie jednym z głównych graczy na polskim rynku kredytów hipotecznych i samochodowych dla osób prywatnych i wybranego kręgu firm. Tę pozycję Santander zdobył relatywnie szybko, m. in. dzięki jasnej strategii rozwoju i umiejętności dostosowywania się do potrzeb konsumenta. Przy takiej liczbie placówek, klientów i produktów, którymi dziś dysponuje Bank, nieodzowne okazało się wdrożenie w nim narzędzi Business Intelligence. Mają one wspomóc optymalizację obsługi klienta oraz funkcjonowania Banku jako przedsiębiorstwa.

Codec Systems, producent systemów klasy Business Intelligence, wprowadza na polski rynek własny system do prognozowania wyników działalności firm. Codec Scenario Planner (CSP) ma wspomagać podejmowanie decyzji zarządczych na podstawie informacji o planowanych w firmie inicjatyw oraz ich prognozowanego wpływu na rozwój przedsiębiorstwa.

 

ORACLE - Business Intelligence, Controlling, Hurtownie danych, ERPOracle Polska informuje, że w firmie Ceramika Nowa Gala zakończyło się wdrożenie systemu analitycznego Oracle Business Intelligence Standard Edition One. Wdrożenie zostało przeprowadzone przez firmę Dahliamatic, partnera Oracle Polska w rekordowym czasie poniżej jednego miesiąca. Od początku 2008 roku firma Ceramika Nowa Gala może korzystać z zaawansowanych analiz dotyczących gospodarki magazynowej. W najbliższej przyszłości wdrożenie zostanie rozszerzone na inne obszary biznesowe.

CONTROLLING SYSTEMS - Business Intelligence, Budżetowanie, Hurtownie danychControlling Systems Sp. z o.o. - wrocławski producent oprogramowania dla przedsiębiorstw zakończył pierwszy etap wdrożenia systemu klasy Business Intelligence EURECA w firmie TOPEX - jednego z największych dystrybutorów narzędzi w Polsce.

ORACLE - Business Intelligence, Controlling, Hurtownie danych, Budżetowanie, ERPOracle Polska informuje, że Polpharma SA dokonała zakupu licencji rozwiązania Oracle Business Intelligence Enterprise Edition. Licencje dostarczył Prokom Software, partner Oracle.

INTENSE  - Business Intelligence, Controlling, ERPDobiega końca wdrożenie kompleksowej platformy controllingowej INTENSE Business Intelligence w firmie ORLEN Centrum Serwisowe. Jesienią zakończono też wdrożenie systemu INTENSE Internetowe Karty Pracy.

INFORUM - Business Intelligence, Controlling, Hurtownie danych, BudżetowanieWojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Ameryce k. Olsztynka jest znanym w Polsce i za granicą samodzielnym publicznym zakładem opieki zdrowotnej zajmującym się leczeniem i rehabilitacją dzieci. Aby zwiększyć efektywność działania szpital zdecydował się na wdrożenie systemu InForum stworzonego przez jednostkę biznesową InForum Business Intelligence.

INFORUM  - Business Intelligence, Controlling, Hurtownie danych, BudżetowanieSukcesem zakończyło się trzyetapowe wdrożenie InForum w Multimedia Polska S.A. To wdrożenie okazało się prawdziwym wyzwaniem dla zespołu InForum Business Intelligence z uwagi na szybko rozwijający się rynek usług telekomunikacyjnych w Polsce i – co za tym idzie – częste zmiany w strukturze organizacyjnej dostawców tych usług.

loading...