uncsuncode logoZastanawiasz się jakie możliwości daje nasz system? Chcesz być na bieżąco z nowymi funkcjonalnościami systemu Plus Workflow? Poszukujesz nowych rozwiązań, aby rozbudować swoją platformę Workflow? Teraz wszystko jest dostępne online w naszym sklepie. Możesz dokonać zakupu modułu, sprawdzić jak działają nasze wtyczki, dokonać kalkulacji, zamówić i czekać jedynie na realizację zamówienia. Wszystko łatwo i szybko na naszej stronie.

 REKLAMA 
 KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP Sytuacja w związku z epidemią Covid-19 rozpoczęła się już kilka miesięcy temu. Wszyscy starają się wracać do normalności, ale nikt nie wie co przyniesie przyszłość. Lepiej przygotować się na różne ewentualności zawczasu. Choć restrykcje są powoli znoszone nadal zachowujemy zasady bezpieczeństwa. Przed powrotem do biur, należy spełnić wymagania, które chronią pracowników. W Suncode wszyscy pracują na systemie Plus Workflow, więc zmiana organizacji i przeniesienie wykonywanych obowiązków do domu nie stanowiło żadnego problemu.

Praca z Plus Workflow

Pracownicy starają się wykonywać swoje obowiązki z domu, na tyle na ile pozwala im przedsiębiorstwo. Brak systemu do pełnej automatyzacji procesów na pewno ogranicza te możliwości. Zastanawiasz się jakie zadania możesz wykonać z domu, dzięki platformie do zarządzania procesami i dokumentami? Oto najważniejsze z nich:
  •  zadania administracyjne: wnioski urlopowe, wnioskowanie o opiekę nad dzieckiem, rozliczenia delegacji i zaliczek, wnioski o zapotrzebowania, elektroniczna lista obecności, dokumenty personalne, 
  • procesy korespondencyjne: rejestracja korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej, dostęp do elektronicznego repozytorium,
  • obieg faktur w formie elektronicznej: magazynowe, zaliczkowe, końcowe, zlecenia wykonania płatności,
  • opiniowanie, podpisywanie oraz archiwizowanie umów : przy wykorzystaniu platformy do podpisów elektronicznych DocuSign, dostępnej wprost z systemu Plus Workflow, możesz złożyć podpis na dokumencie z dowolnego miejsca, z dostępem do Internetu.

To oczywiście część możliwości, jakie zapewnia Plus Workflow. Przez indywidualne podejście do każdego wdrożenia, posiadamy ponad 100 różnych procesów, dostępnych na platformie. Wykonywanie codziennych obowiązków, dzięki wdrożeniu Plus Workflow będzie o wiele szybsze i prostsze. Unikamy przestojów w wykonywanej pracy i otrzymujemy dostęp do pełnej ewidencji zadań oraz dokumentów. Możemy sprawdzić na jakim etapie jest procedowanie danego zadania i kto jest za nie odpowiedzialny. Pełna kontrola również z własnego domu.

Źródło: www.suncode.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top