logo proalpha 2018Herkules zawsze chce być blisko swoich klientów. System ERP dla firm produkcyjnych proALPHA wspiera ich na co dzień w osiąganiu tego celu poprzez synchronizację procesów biznesowych i operacji we wszystkich swoich pięciu lokacjach w Niemczech, oraz poprzez promowanie kooperacji ze swoimi oddziałami poza granicami kraju. HerkulesGroup wdrożył rozwiązania proALPHA w swoim oddziale w Chinach w 2010 roku, a w Stanach Zjednoczonych w 2012 roku. Dzięki modułowi INWB (Integration Workbench) możliwa jest szybka i łatwa integracja i synchronizacja wszystkich kluczowych danych i przepływów pracy we wszystkich oddziałach i centrali.


 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Firmy w grupie kapitałowej Herkules Group to znani na całym świecie eksperci w branży wielkogabarytowej obróbki maszynowej. Nieważne czy chodzi o szlifowanie, teksturowanie, wiercenie czy frezowanie, wszystkie spółki Herkules Group oferują rozwiązania szyte na miarę oczekiwań i wymagań swoich klientów. Grupa wywodzi się z Maschinenfabrik Herkules założonej w 1911 roku w Niemczech i doskonale łączy wielopokoleniowe doświadczenie i wiedzę z nowoczesnymi i innowacyjnymi pomysłami i rozwiązaniami. HerkulesGroup wyróżnia się na tle konkurencji wysoką niezawodnością, doskonałym planowaniem długoterminowym i integracją poziomą procesów biznesowych w ramach całego holdingu. Wszystkie istotne usługi i produkty wykonywane są w ramach poszczególnych firm, dzięki czemu nie muszą one polegać na zewnętrznych kontraktorach i dostawcach.

Synchronizacja procesów w strukturze wieloodziałowej dzięki proALPHA ERP

Zarządzanie zamówieniami kontrolowane jest przez Niemieckie oddziały firmy. Większość maszyn jest również projektowana w Niemczech. Lokalizacje zagraniczne tak jak te w Chinach i Stanach Zjednoczonych wymagają stałego dostępu do rysunków, bazy materiałów i części oraz BOMów. W spranym przepływie danych i informacji pomiędzy lokacjami Herkules Group wspiera ich system ERP dla firm produkcyjnych proALPHA. Wszystkie procesy międzyoddziałowe zostały zmapowane do systemu dzięki czemu konieczność komunikacji poza domyślnymi kanałami procesowymi została zniwelowana do zera.

Przyśpieszanie procesów obsługi

Wydajne zarządzanie częściami zamiennymi jest konieczne w firmie, której produkty składają się zazwyczaj z tysięcy komponentów. Z racji tego, że zużyte lub zepsute części mogą doprowadzić do wyłączenia lub uszkodzenia całej maszyny, Herkules Stawia sobie za cel aby móc wymieniać je jak najszybciej jak to tylko możliwej.

Chcemy móc dostarczać części zamienne dla naszych klientów tak szybko jak to tylko możliwe - mówi Nils Napp, Szef IT dla całej HerkulesGroup.


Źródło: www.proalpha.com/pl/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top