loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Firmy Oracle oraz Microsof ogłosiły dzisiaj partnerstwo w obszarze współpracy platform Oracle Cloud oraz Microsoft Azure. Przedsiębiorstwa będą mogły teraz bezproblemowo łączyć takie usługi Azure jak Analytics oraz AI z usługą Oracle Cloud.

 REKLAMA 
 snt ile kosztuje wdrozenie erp 
Partnerstow zapewni szybką, bezpośrednią i niezawodną wymianę danych między dwoma chmurami w połączneniu wysokiej jakości obsługą klienta.
Oprócz zapewnienia interoperacyjności klientom korzystającym z oprogramowania Oracle na platformie Oracle Cloud i oprogramowaniu Microsoft na platformie Azure, współpraca umożliwi tworzenie nowych i innowacyjnych scenariuszy, takich jak uruchamianie pakietu ERP Oracle E-Business Suite lub Oracle JD Edwards na platformie Azure.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top