oracle 120Chmurowisko to niezależny partner technologiczny polskich i europejskich spółek współpracujący z wiodącymi dostawcami IT. Korzystając z technologii chmurowych firma wspiera i prowadzi wdrożenia dla największych organizacji w Polsce i Europie. Na początku 2021 roku Chmurowisko dołączyło do grona partnerów Oracle skupionych w sieci Oracle Partner Network. W ramach umowy Chmurowisko będzie świadczyć usługi serwisowe z zakresu Oracle Cloud Platform i Oracle Cloud Infrastructure dla wspólnych klientów obu firm.

 REKLAMA 
 KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP 
 
Jednym z elementów współpracy jest także poszerzanie świadomości i kompetencji na rynku w obszarze Oracle Cloud oraz działania na rzecz edukacji polskiego środowiska IT.

Usługi Chmurowiska to odpowiedź na wyzwania stojące przed organizacjami przy wdrażaniu i pracy w technologiach chmurowych, Sztucznej Inteligencji oraz budowaniu rozwiązań Internet of Things” – komentuje Dominika Rydel, dyrektor marketingu organizacji Chmurowisko.


Zespół Chmurowiska posiada kompetencje z zakresu technologii największych dostawców chmurowych, a w związku z rozpoczęciem partnerstwa z Oracle zakres ten poszerzy o takie obszary jak: budowanie i rozwój infrastruktury chmurowej Oracle (OCI), bezpieczeństwo oraz szeroko pojęta inżynieria danych.

Dołączenie do Oracle Partner Network pozwoli nam poszerzyć kompetencje zespołu i rozwijać technologie Oracle w projektach naszych Klientów, a także poszerzyć ofertę multicloud - zapewnia Michał Jaworski, CEO Chmurowiska.


Chmurowisko współpracuje z Oracle już od jakiegoś czasu podczas wspólnych projektów – jednym z nich była pomoc dla jednego z klientów rynku finansowego nad migracją określonych usług i rozwiązań do infrastruktury chmurowej Oracle. W ramach programu partnerskiego Oracle ParnterNetwork firma Chmurowisko wybrała ścieżkę Cloud Service, która daje wiele możliwości związanych ze świadczeniem usług chmurowych.

Chmurowisko to firma ‘urodzona w chmurze’; jest to nowe pokolenie IT, które z lekkością chmurki podchodzi do biznesu, nowych wyzwań, zobowiązań, zadań” – komentuje Grzegorz Grunwald, Dyrektor Alliances and Channels, Oracle ECE. „Oczywiście nie mam tu na myśli jakiegoś frywolnego podejścia - przeciwnie, jest w nim determinacja, zrozumienie materii, potrzeba poszerzania kompetencji, a przede wszystkich dobrze rozumiane wyrachowanie biznesowe. A wszystko to, odnoszę wrażenie, przychodzi im w lekki, naturalny sposób. Jednocześnie to zespół niezwykle zapracowany, skoncentrowany na przynoszeniu wymiernej wartości dla klienta - a to również jest platforma, na której dobrze się dogadujemy.


Obecnie firma buduje zaawansowaną wiedzę specjalistyczną w zakresie Oracle Cloud Infrastructure, co pozwoli jej wyróżnić się na rynku dodatkowymi kompetencjami i dostarczać najwyższej klasy usługi.

Z punktu widzenia Oracle Polska, firma Chmurowisko przynosi ze sobą m.in. niezwykle cenne doświadczenie multi-cloud, autorski model współpracy z rynkiem i ogromną pozytywną energię. Korzystamy z tej współpracy i dużo się od nich uczymy” – dodaje Grzegorz Grunwald.Źródło: www.oracle.com/pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top