itintegro czerwiec 2018 erp view

Red Hat oraz Alibaba Cloud, spółka Grupy Alibaba poinformowały o połączeniu sił. W ten sposób obie firmy będą mogły zaoferować możliwości i elastyczność technologii open source klientom Alibaba Cloud na całym świecie.

REKLAMA:
2018 03 16 Oracle Code Conference POLAND banner 350x350
 
 
Alibaba Cloud obecnie należy do programu Red Hat Certified Cloud and Service Provider wraz z grupą innych liderów branży technologicznej, którzy oferują przetestowane i zweryfikowane przez Red Hat usługi. Współpraca zwiększa zasięg oferty Red Hat w czołowych chmurach publicznych na świecie, zapewniając kolejną skalowalną platformę do przetwarzania danych w chmurze i podkreślając zaangażowanie Red Hat w zapewnianie większego wyboru użytkownikom chmury.

W nadchodzących miesiącach rozwiązania Red Hat staną się bezpośrednio dostępne dla klientów Alibaba Cloud, która zamierza oferować Red Hat Enterprise Linux w modelu płatności bieżących (pay-as-you-go) w Alibaba Cloud Marketplace.

Dołączając do programu Red Hat Certified Cloud and Service Provider program, Alibaba Cloud pokazuje, że jest godną rozważenia platformą dla klientów Red Hat, niezależnych producentów oprogramowania (ISV) oraz partnerów, którzy chcą używać rozwiązań Red Hat w chmurach publicznych. Rozwiązania te, które będą oferowane w innowacyjnych modelach użytkowych i usługowych, zostały zweryfikowane przez ekspertów Red Hat. Uruchomiony w 2009 r. program Red Hat Certified Cloud and Service Provider ma na celu łączenie rozwiązań, których dostawcy usług chmurowych potrzebują do planowania, budowania, zarządzania i oferowania hostowanych w chmurze rozwiązań i technologii Red Hat. Tytuł Certified Cloud Provider jest przyznawany partnerom po weryfikacji przez Red Hat. Każdy dostawca musi spełnić wymogi testowe i certyfikacyjne, aby zademonstrować, że potrafi zapewnić bezpieczne, skalowalne, wspierane i spójne środowisko chmurowe do wdrożeń korporacyjnych.

Ponadto w nadchodzących miesiącach klienci Red Hat będą mogli przenieść wybrane niewykorzystane subskrypcje Red Hat ze swojego centrum danych do Alibaba Cloud, największej chińskiej chmury publicznej, z wykorzystaniem Red Hat Cloud Access. Red Hat Cloud Access to innowacyjne rozwiązanie oferowane przez niektórych partnerów Red Hat Certified Cloud and Service Provider, które pozwala klientom przenieść kwalifikujące się subskrypcje Red Hat z systemów lokalnych do chmury publicznej. Red Hat Cloud Access pozwala też klientom zachować bezpośrednie relacje z Red Hat – w tym możliwość otrzymania pełnego wsparcia od organizacji Red Hat Global Support Services – zapewniając im spójny poziom obsługi w certyfikowanych infrastrukturach hybrydowych.

Mike Ferris,wiceprezes ds. rozwoju działalności technicznej i architektury biznesowej, Red Hat
Nasi klienci potrzebują nie tylko większej wydajności, elastyczności, bezpieczeństwa i przenośności w swoich inicjatywach chmurowych. Chcą też swobody wyboru podczas budowania infrastruktur heterogenicznych. Chcą wdrażać preferowane technologie w preferowanej infrastrukturze. Właśnie taki jest cel programu Red Hat Certified Cloud and Service Provider. Współpracując z Alibaba Cloud, pomagamy zapewnić większy wybór i elastyczność klientom, którzy wdrażają rozwiązania open source firmy Red Hat w swoich środowiskach chmurowych. - Mike Ferris,wiceprezes ds. rozwoju działalności technicznej i architektury biznesowej, Red Hat
Przedsiębiorstwa w Chinach i na całym świecie szukają sposobu na zmodernizowanie swoich środowisk aplikacyjnych, a wspierające cały cykl użytkowania aplikacji rozwiązania Red Hat dostępne w Alibaba Cloud mogą zapewnić klientom większą elastyczność. Dzięki współpracy z Red Hat będziemy mogli pomóc klientom korporacyjnym w skalowalnym przenoszeniu obciążeń roboczych do chmury Alibaba Cloud - Yeming Wang, zastępca głównego dyrektora Alibaba Cloud Global, Alibaba Cloud

PODOBNE


loading...