erp dzisiaj 5

7milowy - systemy ERP, CRM, Business Intelligence, zarządzanie zasobami ludzkimi7milowy, dostawca rozwiązań wspierających zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach, zakończył w marcu implementację systemu Microsoft Dynamics CRM u kolejnego Klienta. Nabywcą usług wdrożeniowych jest firma KC Consulting zajmująca się dostarczaniem rozwiązań zarządzania drukiem oraz szeroko rozumianą integracją systemów informatycznych.

enova - CRMW dniu 11 marca 2008 firma Soneta Sp. z o.o. ? producent oprogramowania dla Biznesu enova ? zdobyła I miejsce w konkursie organizowanym w przez ABG Centrum Promocji Biznesu na najlepszą aplikację CRM 2007 roku! Nagrodę w imieniu firmy Soneta odebrał Zbigniew Boguś Kierownik Modułu enova CRM, który stwierdził: ?nie traktuję tego wyróżnienia jako ukoronowania pracy, ale jako etap w rozwoju naszej aplikacji i motywację do dalszych udoskonaleń!?.

Microsoft Dynamics - CRMAlstor s.j., jedna z wiodących firm dystrybucyjnych w zakresie sprzętu i oprogramowania IT w Polsce, wdrożyła system Microsoft Dynamics CRM 3.0 do zarządzania działalnością handlową i serwisową przedsiębiorstwa.

7milowy - CRM, ERP, MRP, Business Intelligence, Zarządzanie zasobami ludzkimiFirma 7milowy wdrożyła w spółce giełdowej WASKO system Microsoft Dynamics CRM (Customer Relationship Management). System CRM to, oprócz SAP ERP i Microsoft Dynamics AX, już trzecie rozwiązanie informatyczne oferowane przez 7milowego.

MORE7 - systemy CRM, workflow, obieg dokumentów, SFARenomowana agencja interaktywna COYOTE S.A. z Poznania wybrała CRM7 jako system do zarządzania bazą danych klientów i kontaktów oraz do zarządzania głównymi procesami w firmie. To właśnie nowoczesny i elastyczny moduł zarządzania procesami zawarty w systemie CRM firmy More7 przeważył szale decyzji wyboru systemu.

MICROSOFT - CRM, SFA, zarządzanie relacjami z klientamiMicrosoft poinformował o wprowadzeniu na rynek serwisu stworzonego przez firmę Logotec Engineering, umożliwiającego mobilne korzystanie z systemu Microsoft Dynamics CRM. Serwis umożliwia tworzenie mobilnych odpowiedników oprogramowania CRM, dzięki którym użytkownik uzyskuje dostęp do danych za pośrednictwem urządzeń mobilnych wyposażonych w system Windows Mobile.

OUTBOX - CRMOutbox zawarł i rozpoczął realizację umowy ramowej z Telekomunikacją Polską SA, największym operatorem telekomunikacyjnym w Europie Środkowej. W ramach kontraktu Outbox będzie wspierał operatora w zakresie usług informatycznych dotyczących relacji z Klientami (CRM). Umowę zawarto na maksymalną kwotę 20 mln złotych.

ITCUBE - CRMEmerson Network Power - Polski oddział globalnego lidera w dziedzinie Business-Critical ContinuityTM - gwarantowaniu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstwa wdrożył system ITCube CRM - jedyny na Polskim rynku system klasy CRM w pełni zintegrowany z systemem Symfonia.

COMARCH -  CRM, systemy ERP, MRP, Business IntelligenceWdrażany w Invest Banku SA system Comarch CRM Contact Center jest rozwiązaniem wspierającym pracę konsultantów Contact Center, należącym do platformy Comarch CRM, która była nagradzana jako najnowocześniejsze rozwiązanie informatyczne klasy CRM.

MORE7 - CRM, WorkflowWyspecjalizowany dostawca kół i zestawów kołowych, firma Rader, po szczegółowej weryfikacji rynku CRM, podpisała umowę z poznańską firmą more7 Polska. CRM7 swoją bogata funkcjonalnością oraz łatwością integracji z systemami ERP, okazał się jedynym produktem w pełni wychodzącym naprzeciw wymaganiom klienta. Jednym z elementów wdrożenia jest integracja z wiodącym na rynku systemem finansowo - księgowym.

loading...