PrimeSoft Polska zakończyła implementację systemu V-Desk w firmie będącej liderem produktów mrożonych Iglotex S.A. Nawiązana współpraca jest kolejnym przykładem na to, że system elektronicznego obiegu dokumentów znajduje również zastosowanie w branży produkcyjno-handlowej.

PrimeSoft Polska oferuje rozwiązania dla wielu sektorów polskiej gospodarki. System V-Desk służy między innymi firmom z sektora motoryzacyjnego. Ostatnio zakończone zostało wdrożenie systemu w firmie Inchcape Motor Polska.

prmiesoftpolsk2Niestety, w żadnym przedsiębiorstwie nie ma możliwości uniknięcia konieczności archiwizacji dużej liczby dokumentów administracyjnych, faktur i zamówień. W większości przedsiębiorstw jeszcze do niedawna funkcjonowały tradycyjne archiwa – pomieszczenia pełne zakurzonych teczek z archiwalnymi dokumentami. Coraz więcej firm decyduje się jednak na wprowadzenie nowych, bardziej efektywnych sposobów archiwizacji dokumentów.

COM-PAN System umacnia swoją pozycję lidera wdrożeń elektronicznego obiegu dokumentów (EOD) w branży edukacyjnej. W wyniku przetargu na wdrożenie EOD w Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu wyłoniono firmę COM-PAN System jako wykonawcę projektu.

EDI rozwiazaniaAż 72% pracowników nie znajduje w systemie informatycznym swojej firmy danych niezbędnych do pracy, a 57% nie ma zapewnionych narzędzi do skutecznego zarządzania nimi.* W rezultacie 19% czasu zajmuje nam poszukiwanie i zbieranie informacji**, a 40% przetwarzanie tych, które nie mają znaczenia dla postępu prac strategicznych*. Elektroniczny system obiegu danych w zestawieniu z tradycyjnym pozwala ograniczyć koszty zarządzania zasobami informacyjnymi przedsiębiorstwa nawet o 40%. EDI – czym jest i dlaczego stanowi niezbędny kierunek rozwoju biznesu?

W Narodowym Banku Polskim zakończyło się wdrożenie rozwiązania klasy workflow, wspierającego automatyzację i standaryzację procesów obiegu dokumentów elektronicznych, m.in. tych, które powstają z związku z działaniem Systemu Gospodarki Własnej NBP.

COMARCHŚwiatowy lider technologii w sektorze mediów i rozrywki - TECHNICOLOR, podpisał ze spółką Comarch we Francji umowę na realizację międzynarodowego projektu skanowania i workflow we Francji, USA i Polsce. Korzyści biznesowe dla Technicolor to przede wszystkim obniżenie kosztów i poprawa wydajności.

COMARCHErgon, międzynarodowy producent sprężanych prefabrykatów betonowych i dostawca wysokiej jakości usług z zakresu projektów inżynieryjnych, transportu i budowy, używa systemu Comarch ECM w celu skanowania, ekstrakcji treści (OCR) i elektronicznego wsparcia obiegu faktur zakupowych. W ramach projektu przetwarzanych będzie ok. 1000 faktur miesięcznie, a z systemu będzie korzystać ok. 100 osób. Głównymi korzyściami realizowanymi w ramach projektu są usprawnienie i przyspieszenie obsługi dokumentów kosztowych i redukcja kosztów z nimi związanych.

billennium logo 2014Pod koniec czerwca w warszawskim Och-Teatrze odbyła się druga edycja Seminarium Billennium Paperless. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele największych banków i towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. W tym roku głównym tematem spotkania był odręczny podpis elektroniczny, który firma Billennium, jako partner niemieckiej firmy Softpro, będzie wdrażać na polskim rynku.

SIMPLE26 czerwca 2014 Powiat Wieluński i SIMPLE S.A. zawarły umowę, na mocy której spółka została wykonawcą zadania Wprowadzenie cyfrowego obiegu dokumentacji medycznej dla SP ZOZ w Wieluniu.

Firma FABRITY wprowadziła na rynek aplikacje biznesowe w modelu SaaS, wspierające procesy innowacyjne oraz Human Capital Management. Dzięki temu także małe i średnie firmy będą mogły uzyskać dostęp do zaawansowanych rozwiązań technologicznych, wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem, które były dotąd zarezerwowane tylko dla największych. Partnerem technologicznym jest spółka Oktawave, polska chmura obliczeniowa, koncentrująca się na wydajnym przetwarzaniu danych.

Według badań Konica Minolta, w średnich firmach dwie na trzy firmy korzystają z systemu obiegu dokumentów, ale mniej niż 10% w pełni wykorzystuje ich funkcjonalność. U ponad 60% średnich firm wciąż dominującą formą dokumentu jest forma papierowa.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla scelerisque magna et orci porttitor ullamcorper. Proin euismod pretium dolor non consectetur. Aliquam feugiat nunc ac justo hendrerit, non lobortis lacus condimentum.

Praesent vehicula libero ac tellus rutrum ultrices. Sed eu consectetur libero, id varius massa. Quisque vestibulum tempus felis. Nulla interdum varius arcu nec. Duis id erat nunc. Nam eu aliquam velit. Donec pretium sed quam quis pulvinar. Fusce felis ante, pulvinar ac metus et, adipiscing consequat lectus. Integer quam nibh, varius nec lacus elementum, bibendum posuere ante. Mauris vehicula.

We współczesnym świecie ludzie są zalewani olbrzymią ilością informacji. Coraz większa ilość informacji i dokumentów stwarza problemy z ich przetwarzaniem. Czas dotarcia do informacji wydłuża się. Z tego względu coraz ważniejsze staje się ich porządkowanie. Większość informacji przetwarzanych w organizacjach można pogrupować w procesy biznesowe. Zarządzanie procesami biznesowymi jest bardzo ważnym wyzwaniem, gdyż wydajność obsługi procesami biznesowymi wpływa na wydajność całej organizacji.
 

COMARCHJak zarządzać procesami i dokumentami, aby nie wpaść w pułapkę chaosu organizacyjnego i nie utknąć w stercie dokumentów papierowych na biurku, w szafach i archiwach? Jak firmy podchodzą do wdrożeń systemów klasy ECM (Enterprise Content Management)? Jakie są priorytety przy wdrożeniach narzędzi do zarządzania dokumentami i procesami biznesowymi?
 

loading...
MAGAZYNIT.PL
KRAJ
ERP
BUSINESS INTELLIGENCE

MAGAZYNIT.PL to serwis prezentujący najnowsze wydarzenia z rynku systemów  ERP i MRP, CRM, Business Intelligence, wspomagających zarządzanie zasobami ludzkimi oraz rozwiązań mobilnych (platformy iOS i Android) mających na celu usprawnienie procesu zarządzania. Przedstawiamy najnowsze artykuły, studia przypadków oraz materiały video.