SAP - systemy ERP, MRP, CRM, WorkflowPolimex-Mostostal, jedna z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm budowlanych w Polsce zdecydowała się na zakup rozwiązania SAP Document Access by Open Text do elektronicznej archiwizacji i obiegu dokumentów.

QUESTY - ERP, CRM, Workflow, obieg dokumentówPoznańska firma Questy, specjalizująca się we wdrożeniach systemów wspomagających działanie przedsiębiorstw klasy ERP, CRM i B2B, poinformowała o poszerzeniu oferty rozwiązań IT o system klasy workflow ? Ascent.

SOFTWAREMIND - CRM, BPM, Workflow, Business IntelligenceFirma Software Mind S.A., producent rozwiązań informatycznych dla biznesu, zakończyła w Fortis Bank Polska S.A. wdrożenie Systemu Reklamacji. W ramach projektu Spółka, we współpracy z przedstawicielami banku, przeprowadziła złożoną analizę, zaprojektowała rozwiązanie na bazie zebranych wymagań i wdrożyła kompletne rozwiązanie w oparciu o technologię BPM (Business Process Management).

COMARCH  - systemy ERPComarch SA i Accounting Plaza Central Europe sp. z o.o. zawarły dwie umowy dotyczące outsourcingu przetwarzania dokumentów oraz hostingu infrastruktury sprzętowej w Comarch Data Center o łącznej wartości 7 milionów PLN.

Air Liquide Polska rozbudował funkcjonalność systemu do zarządzania dokumentami. Wdrożenie zrealizował Fild.NET, spółka specjalizująca się w rozwiązywaniu problemów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw w oparciu o oprogramowanie Microsoft.

loading...
MAGAZYNIT.PL
KRAJ
ERP
BUSINESS INTELLIGENCE

MAGAZYNIT.PL to serwis prezentujący najnowsze wydarzenia z rynku systemów  ERP i MRP, CRM, Business Intelligence, wspomagających zarządzanie zasobami ludzkimi oraz rozwiązań mobilnych (platformy iOS i Android) mających na celu usprawnienie procesu zarządzania. Przedstawiamy najnowsze artykuły, studia przypadków oraz materiały video.