Grupa Smithfield Polska zaprosiła Suncode do udziału w realizacji projektu implementacji rozwiązania Workflow i DMS zintegrowanego z systemem SAP. O wyborze spółki oraz oferowanego systemu zarządzania dokumentami i procesami biznesowymi Plus Workflow zdecydował bogaty dorobek wdrożeniowy, a także duże doświadczenie konsultantów Suncode.

primesoftpolska2Branża IT proponuje szereg narzędzi zwiększających wydajność przedsiębiorstw poprzez sprawne zarządzanie procesami biznesowymi. Które rozwiązanie wybrać? Na jakie czynniki zwrócić szczególną uwagę? Kluczowe jest kierowanie się potrzebami występującymi w organizacji. To one determinują wybór odpowiedniego DMS. Warto zaznaczyć dwie istotne różnice pomiędzy systemami workflow, które są dostępne na rynku.

Najnowsze rozwiązania technologiczne, usprawniające obieg dokumentów w firmie, są konieczne zarówno w mniejszych przedsiębiorstwach, jak i międzynarodowych korporacjach. Sprawne funkcjonowanie i konkurencyjność, niezależnie od branży, zapewnia wdrażanie innowacyjnych narzędzi. Jednym z nich jest system DMS oferowany przez poznańską firmę Primesoft Polska.

Posiadacze najnowszej wersji systemu elektronicznego obiegu dokumentów V-Desk mają możliwość korzystania z nowych funkcjonalności, które wpływają na podniesienie komfortu pracy i przyczyniają się do zwiększenia efektywności procesów biznesowych zachodzących w przedsiębiorstwie.

Na rynku jest wiele firm oferujących system elektronicznego obiegu dokumentów. Który produkt wybrać spośród tylu różnorodnych ofert? Podpowiadamy na co zwracać uwagę, chcąc nawiązać współpracę z najlepszym partnerem biznesowym.

Piotr i Paweł, sieć 134 supermarketów w Polsce, inwestuje w komunikację EDI z kilkuset dostawcami. Najważniejsze dokumenty handlowe, w tym faktury i zamówienia, będą wymieniane drogą elektroniczną poprzez platformę Infinite EDI communicator, a następnie archiwizowane w elektronicznym archiwum.

Portfolio spółki Primesoft Polska powiększyło się o kolejne referencje. Tym razem pochlebną opinię na temat współpracy wyraziła firma ALPLA Sp. z o.o., w której platforma workflow usprawnia pracę ponad 200 pracownikom. Takie opinie są dla firmy niezwykłym wyróżnieniem, a dla jej przyszłych klientów potwierdzeniem profesjonalizmu.

W zarządzaniu procesami biznesowymi ważną rolę odgrywają nowoczesne technologie oraz narzędzia, pozwalające na automatyzację i przyspieszenie pracy użytkowników. To one różnicują dostępne na rynku systemy workflow. Klienci decydujący się na wybór danego rozwiązania, zwracają uwagę na jego funkcjonalność, ale także na oferowane przez producentów narzędzia, dzięki którym użytkownicy mogą efektywniej korzystać z platformy.

primesoftpolska2 Czas pomyśleć o wdrożeniu systemu workflow V-Desk

Powszechnym problemem wielu przedsiębiorstw jest borykanie się z rosnącą ilością dokumentów biznesowych, nad którymi coraz trudniej zapanować. Jedynym rozwiązaniem tej sytuacji jest wdrożenie systemu elektronicznego obiegu informacji. Coraz więcej firm decyduje się na digitalizację dokumentów.

primesoftpolska2Narzędzia umożliwiające elektroniczny obieg dokumentów w firmie są coraz bardziej popularne, co widać na przykładzie stale rosnącej liczby wdrożeń przeprowadzanych przez firmę Primesoft Polska. Systemy workflow pozwalają nie tylko usprawnić komunikację w przedsiębiorstwie i uporządkować dokumenty, ale wpływają również na znaczne oszczędności.

primesoftpolska2Zalegające faktury lub wnioski czekające na podpis osoby decyzyjnej często są powodem wstrzymania kluczowych procesów, a nawet płatności. Czasami potrzebna jest zgoda kilku pracowników, nieraz tylko prezesa, który w wielu sytuacjach staje się wąskim gardłem ograniczającym dane działania. Wobec tego, czy skrócenie drogi, jaką przebywają dokumenty w danej firmie jest możliwe? Jak szukać optymalizacji? Podpowiadamy w jaki sposób zwiększyć efektywność przepływu danych, wykorzystując system workflow i przy jego użyciu konfigurując w odpowiedni sposób ścieżki obiegu i akceptacji dokumentów.

Digitalizacja dokumentów staje się coraz powszechniejsza. Firmy chcą być konkurencyjne, dlatego wdrażają innowacyjne rozwiązania, pozwalające m.in. usprawnić pracę zatrudnionych osób. Ma to bezpośrednie przełożenie na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. O zwiększeniu efektywności dzięki systemowi workflow pisaliśmy już nie raz. Tym razem ma okazję przekonać się o tym firma ALPLA Sp. z o. o., która niedawno wdrożyła platformę V-Desk. Zakończona z sukcesem implementacja u światowego lidera w dziedzinie opakowań to doskonały przykład elastyczności narzędzia, które dostosowuje się do każdej branży.

Obecnie najbardziej pożądanymi systemami elektronicznego obiegu dokumentów na rynku są kompleksowe narzędzia klasy DMS|workflow, umożliwiające obsługę wielu typów dokumentów funkcjonujących w przedsiębiorstwie. Nowoczesne przedsiębiorstwa wymagają implementacji wielozadaniowych rozwiązań. Dlatego też coraz popularniejsza staje się digitalizacja szerszych obszarów biznesowych.

Przedsiębiorstwa, które chcą efektywnie funkcjonować cały czas muszą optymalizować swoje działania. Jednym z rozwiązań pozwalających firmom na sprawne i skuteczne zarządzanie jest wdrożenie systemu elektronicznego obiegu informacji. Czy warto? Z pewnością tak. Przekonuje się o tym coraz więcej firm. Jedną z nich jest Liberty Direct – oferująca polisy przez telefon, Internet 
i multiagencje.

Kolejnym klientem Primesoft Polska została firma AGNES S.A, która zdecydowała się na wdrożenie narzędzia, jakim jest system elektronicznego obiegu dokumentów V-Desk.

loading...
MAGAZYNIT.PL
KRAJ
ERP
BUSINESS INTELLIGENCE

MAGAZYNIT.PL to serwis prezentujący najnowsze wydarzenia z rynku systemów  ERP i MRP, CRM, Business Intelligence, wspomagających zarządzanie zasobami ludzkimi oraz rozwiązań mobilnych (platformy iOS i Android) mających na celu usprawnienie procesu zarządzania. Przedstawiamy najnowsze artykuły, studia przypadków oraz materiały video.