todisNowe zakładki interfejsu przeglądarkowego iAccess, poprawiona użyteczność, dodatkowe funkcjonalności oraz wiele innych ulepszeń w najnowszej wersji systemu Deltek Maconomy.


 REKLAMA 
 KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP 
W dzisiejszych czasach rynek jest bardzo dynamiczny. Aby odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby klientów, firma Deltek, wiodący producent biznesowych systemów informatycznych, stale wprowadza do swoich rozwiązań dodatkowe funkcje i ulepszenia, które mają na celu ułatwić pracę użytkownikom. Maconomy 2.4.4 skupia się na wprowadzeniu większej liczby funkcjonalności do interfejsu przeglądarkowego iAccess.

Ostatnia wersja uwzględnia przede wszystkim ułatwienie użytkownikom dostępu do wszystkich funkcjonalności oraz wykorzystanie funkcji już dostępnych dla użytkowników interfejsu desktopowego Maconomy i przeniesienie ich do iAccess.

Najważniejsze nowości w Maconomy 2.4.4:

  • 10 nowych zakładek w iAccess - interfejs webowy został wyposażony w nowe zakładki, które zapewniają kierownikom projektów uproszczony dostęp do kluczowych szczegółów projektu i wykonywania zadań, takich jak: tworzenie, edytowanie / aktualizowanie, budżetowanie, ocena postępu projektu i fakturowanie klientów.
  • Poprawiona użyteczność - dodatkowe wskaźniki stanu projektu, rozszerzone menu powiadomień, pola z wieloma liniami itp.
  • Rozszerzona funkcjonalność - więcej funkcji fakturowania, które zostało podzielone na faktury WIP i faktury zaliczkowe oraz drafty faktur, fakturowanie klienta i alokację faktur.
  • Poprawa bezpieczeństwa poprzez możliwość włączenia / wyłączenia uwierzytelnienia dwuetapowego (2FA) oraz opcję pominięcia go przy ograniczeniu czasowym na urządzeniu
  • Podniesiona wydajność - RESTful API 2.0 wspierające nowe zakładki interfejsu.

Źródło: www.todis.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top