dahliamaticlogoWspółpraca pomiędzy H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. a DahliaMatic rozpoczęła się w 2019 roku, po rozstrzygnięciu przetargu na wybór docelowego systemu ERP dla Grupy Kapitałowej  HCP S.A. Projekt obejmuje kompleksowe wdrożenie systemu ERP w kluczowych obszarach działalności przedsiębiorstwa, takich jak zarządzanie produkcją, logistyka, zakupy, finanse, kadry i płace oraz controlling.


 REKLAMA 
 KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP 
 
Oprócz dostawy systemu, umowa obejmuje również szeroki transfer wiedzy, w tym szkolenia oraz techniczne wsparcie po wdrożeniu systemu. Po odbyciu wielu spotkań projektowych, wnikliwym testowaniu systemu oraz szkoleniach, zespół Cegielskiego rozpoczyna prace nad produkcyjnym startem systemu.

Ze względu na pandemię i wprowadzone ograniczenia konieczne było rozłożenie procesu startu systemu na fazy. Od początku maja 2020 roku system Asseco Softlab ERP działa już w obszarze zarządzania finansami, a wkrótce rozpocznie się uruchomienie kolejnych obszarów z zakresu logistyki i zarządzania magazynami.

Obecna sytuacja to wyzwanie, z którym musimy się mierzyć podczas realizacji tego projektu. Plan i harmonogram wdrożenia musieliśmy dopasować do realiów i zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo Zespołów. Jednocześnie skupialiśmy się na doprowadzeniu do możliwie jak najszybszego startu produkcyjnego. Uruchomienie pierwszych modułów to wspólny sukces naszych specjalistów oraz Zespołu Klienta. – mówi Piotr Cierlik, Dyrektor Pionu Softlab w DahliaMatic.


Źródło: www.dahliamatic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top