Grupa MTP wdraża system ERP TRIVA z firmą InfoConsulting
Grupa MTP (Międzynarodowe Targi Poznańskie) podjęła decyzję o wdrożeniu nowego systemu klasy ERP TRIVA, firmy Soneta. Za wdrożenie rozwiązania oraz dostosowanie systemu do potrzeb firmy odpowiada firma InfoConsulting.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2022 
 
Grupa MTP to lider wśród organizatorów imprez targowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasza firma cały czas się rozwija, dlatego potrzebuje nowych rozwiązań technologicznych, które usprawnią zarządzanie nią. Wdrożenie nowego systemu w tak dużej firmie jak nasza jest trudne, dlatego skorzystaliśmy z usług firmy InfoConsulting. Wierzymy, że zrozumienie procesów, w połączeniu z nowoczesnym technologicznie systemem takim jak TRIVA, zwiększy efektywność naszych działań i ułatwi nam pracę. Wdrożenie ERP TRIVA to kolejny krok w digitalizacji procesów naszej firmy – mówi Maciej Korasiak, dyrektor ds. informatyki Grupy MTP.


Soneta jest producentem oprogramowania z dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku. Firma wykorzystując swoje know-how zaprojektowała nowoczesny, wielojęzyczny system ERP TRIVA umożliwiający integrację procesów operacyjnych i finansowych przedsiębiorstwa. System cechuje się zarówno otwartością na zewnętrzne środowisko IT, jak i indywidualnym podejściem do potrzeb użytkownika – interfejs został stworzony tak, aby optymalizować czynności i dostarczać wysoki komfort pracy. Innowacyjny system TRIVA jest produktem stworzony z myślą o wymagającym Kliencie.

InfoConsulting specjalizuje się w transformacji cyfrowej. To jedna z najszybciej rozwijających się firm konsultingowych. Wdrożenie obejmie wszystkie najważniejsze obszary funkcjonowania Grupy MTP, między innymi: sprzedaż i zakupy, kadry i płace, finanse i księgowość oraz zarządzanie projektami.

Źródło: InfoConsulting

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top