Czy warto zainwestować w system ERP? Oczywiście, że tak! Wprowadzenie systemu ERP to jeden z najlepszych sposobów na usprawnienie pracy w przedsiębiorstwie, zautomatyzowanie powtarzalnych procesów i zapewnienie maksymalnej wydajności prowadzonych działań. System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central to doskonały wybór dla firm, które chcą zbudować przewagę konkurencyjną i odnosić spektakularne sukcesy. Jednym z takich przedsiębiorstw, które przekonało się o korzyściach z wdrożenia systemu ERP, jest Okechamp S.A.
 
 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 


Okechamp S.A. to lider w produkcji i przetwórstwie pieczarek w Europie. Firma działa na niesamowicie konkurencyjnym i nisko marżowym rynku produktów konsumpcyjnych, co wymaga pełnego zaangażowania i błyskawicznego reagowania na zmiany. Firma Okechamp S.A. w ostatnich latach przeszła intensywną przemianę niemal w każdym obszarze swojej działalności. Aby skutecznie realizować oczekiwania swoich interesariuszy, w tym właścicieli, klientów, dostawców i pracowników, stawia na rozwój. Potrzebowała nowoczesnego systemu, który usprawniłby kierowanie poszczególnymi działami, uwzględniając przy tym ścisłe wymagania jakościowe i niestandardowe, typowe dla marki podejście do planowania produkcji.

Wdrożenie jednolitego systemu ERP, który dostarczy firmie niezbędnych informacji w czasie realnym i wesprze decyzje zarządcze w konkretnych obszarach, było jedyną szansą na sukces dla Okechamp S.A. System Microsoft Dynamics 365 Business Central w pełni odpowiadał na ich potrzeby. Współpraca ze swoim zaufanym kontrahentem, firmą Probit Sp. z o.o., która tworzy zaawansowane systemy informatyczne dla firm, była kluczowa dla sukcesu wdrożenia.

System ERP to oprogramowanie, które integruje wszystkie obszary działalności przedsiębiorstwa, usprawnia jego funkcjonowanie i eliminuje ewentualne błędy. System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą zwiększyć swoją efektywność i osiągnąć sukces. Wdrożenie systemu ERP to inwestycja, która zwróci się w krótkim czasie i pozwoli na rozwój przedsiębiorstwa.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top