KAN wybiera system ERP od IFS w chmurze
Firma KAN-therm, wiodący polski dostawca instalacji wodnych, grzewczych i technologicznych, nabył oprogramowanie IFS Cloud ERP, dostarczane przez firmę IFS - globalnego dostawcę oprogramowania chmurowego dla przedsiębiorstw. Decyzja ta ma na celu dostarczanie klientom produktów i usług o wyższej jakości poprzez standaryzację procesów, usprawnienie łańcucha dostaw i szybsze reagowanie na zmieniające się potrzeby rynku.

 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
KAN postanowił skupić się na sześciu modułach funkcjonalnych IFS Cloud: finansach, kontrolingu, kadrach i płacach, produkcji, łańcuchu dostaw i zarządzaniu relacjami z klientami (CRM). Wdrożenie rozwiązania zostanie udostępnione 700 użytkownikom w sześciu krajach na całym świecie w pierwszej fazie.

Decyzja o wdrożeniu oprogramowania IFS Cloud zapadła w momencie, gdy KAN umacnia swoją pozycję i przygotowuje się do wejścia na nowe, pozaeuropejskie rynki. Zidentyfikowano rozwiązanie IFS Cloud jako platformę, która można skalować w celu zaspokojenia potrzeb związanych z szybką ekspansją firmy, która obejmuje budowę nowych fabryk. Oprogramowanie IFS umożliwi również dostawcom usług budowlanych dostęp do danych w czasie rzeczywistym, usprawni raportowanie i skonsoliduje architekturę aplikacji.

Dzięki rozwiązaniu firmy IFS mamy możliwość usprawnienia każdego aspektu naszej działalności w jedną platformę opartą na chmurze. Będzie to miało kluczowe znaczenie dla zwiększenia wydajności i przyspieszenia procesu ekspansji na rynki międzynarodowe. - mówi Łukasz Urbaniak, Group CIO KAN.


Firma KAN przystąpiła również do IFS Success Services, modelu długoterminowej współpracy, który pomaga zapewnić ciągłe dostarczanie wartości w czasie, a każda aktualizacja wspiera firmę w korzystaniu z wiecznie zielonego podejścia.

Marek Głazowski, dyrektor zarządzający IFS na Polskę i Europę Wschodnią, zauważa, że firma KAN koncentruje się na zaspokajaniu potrzeb klientów poprzez innowacje oraz dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług, przy jednoczesnej optymalizacji zużycia energii i wspieraniu zrównoważonych, przyjaznych dla środowiska praktyk budowlanych. Firma IFS jest z kolei zaangażowana w dostarczanie zaawansowanych funkcji ERP i specjalistycznej wiedzy w danej dziedzinie

Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top