Rozwój dzięki VENDO.ERP® - So Chic wprowadza nowe możliwości obsługi klienta
VENDO.ERPCFI Systemy Informatyczne podpisała kontrakt z dystrybutorem bielizny, firmą So Chic na wdrożenie systemu VENDO.ERP®. So Chic Sp. z o.o., ceniony dystrybutor bielizny, specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości modnych produktów. Współpracując z wiodącymi producentami bielizny, firma stale śledzi najnowsze trendy.

 
So Chic kładzie ogromny nacisk na jakość oferowanej swoim klientom bielizny, troszcząc się o wyjątkowy komfort noszenia i trwałość. Dbałość o szczegóły i perfekcyjne wykończenie są priorytetami dla So Chic, co przyciąga uwagę na rynku bielizny. Dążąc do podniesienia jakości swoich usług, firma podjęła decyzję o wdrożeniu systemu do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP.

Po analizie rynku dostawców i rozwiązań, So Chic postanowiła skorzystać z doświadczenia firmy CFI Systemy Informatyczne. Na podstawie przeprowadzonej, kompleksowej analizy wdrożeniowej, firma So Chic zdecydowała się na wdrożenie zaawansowanego ekosystemu VENDO.ERP®, który wesprze spółkę w realizacji ambitnych planów rozwojowych.

Projekt obejmuje dostawę i wdrożenie systemu VENDO.ERP® w obszarach logistyki, spedycji i transportu, zarządzania relacjami z klientami (CRM), finansów i księgowości oraz zarządzania magazynem. Ponadto, w ramach projektu So Chic wprowadzi dedykowany portal sprzedażowy B2B oparty o VENDO.ERP, umożliwiający ergonomiczne składanie zamówień hurtowych, uwzględniający aktualne stany magazynowe u producentów oraz pełną rozmiarówkę i sety. Istotnym elementem wdrożenia jest również obsługa zamówień kontraktacyjnych.

Dzięki wdrożeniu VENDO.ERP®, So Chic spodziewa się znacznego wzrostu efektywności swojej działalności oraz jeszcze lepszej jakości w obszarze obsługi swoich klientów. Jest to kolejny krok w rozwoju firmy, podkreślając jej wiodącą pozycję na rynku dystrybutorów bielizny.

Źródło: www.cfi.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top