AMD ogłosiła, że Yahoo Japan Corporation będzie pierwszym dostawcą usług internetowych w Japonii, jaki skorzysta na wdrożeniu procesorów AMD EPYC™ serii 7000. Próby i wdrożenie procesorów AMD EPYC™ 7551P przez giganta wśród firm zajmujących się dostarczaniem usług wyszukiwania internetowego stanowią kolejny punkt na stale rosnącej liście światowych przedsiębiorstw szukających sposobu na zwiększenie wydajności i efektywności swoich zasobów serwerowych dzięki technologii AMD.
REKLAMA:
parnerzy raport erp 2018
 
 
Procesory EPYC 7551P napędzają niedawno wprowadzone na rynek serwery Dell EMC PowerEdge R6415, które zostały zakupione przez Yahoo Japan, ponieważ stanowią wysoce skalowane, jedno-procesorowe rozwiązanie. Dzięki temu firma ta uzyskała dostęp do bezkompromisowego rozwiązania, które jest idealne do aplikacji nadzorczych (hipervisor) zapewniając najlepszy balans liczby rdzeni, konfiguracji pamięci i przepustowości I/O.
Seria EPYC 7000 ponownie odzwierciedla to, jak innowacyjna i elastyczna może być nasza nowa generacja procesorów AMD. Wiedzieliśmy, że nasze jedno-procesorowe i dwu-procesorowe rozwiązania naprawdę spodobają się na rynku centrów danych, który czekał na wstrząs, ale także osiągnęliśmy bardzo wysoki poziom zróżnicowania ich zastosowań na gruncie maszyn wysokiej wydajności, wirtualizacji, systemów przechowywania danych i wielu innych. To właśnie przyciąga uwagę na świecie i skłania do prób oraz przyjmowania tych rozwiązań przez naszych znakomitych klientów. — powiedział Scott Aylor, wiceprezes korporacji i główny menedżer w AMD Enterprise Solutions. — Wdrożenie procesorów EPYC przez Yahoo Japan jest kolejnym, ważnym osiągnięciem dla naszej nowej rodziny procesorów. Japonia odgrywa kluczową rolę w ewolucji rynku centrów danych i wielu sąsiadujących z nim branż, zwłaszcza takich, które polegają na takich systemach.
Nobuhiro Takasawa, wiceprezes Yahoo Japan Site Operations powiedział, że:
Yahoo Japan jest bardzo wybredne przy wyborze systemów, które mają odpowiadać naszym wysokim standardom w zakresie wydajności i optymalizacji w centrum danych. Procesor AMD EPYC był w stanie spełnić te wymaganie jednocześnie obniżając współczynnik TCO (total-cost-ownership) jednoprocesorowej platformy. Ten wybór rozpoczyna nową ważną relację między naszymi firmami. Yahoo Japan jest podekscytowane planami produktowymi AMD i zaangażowaniem, jakie AMD przejawia na kierunku odpowiadania na potrzeby klientów z branży serwerów.
Źródło: AMD

PODOBNE


loading...
MAGAZYNIT.PL
KRAJ
ERP
BUSINESS INTELLIGENCE

MAGAZYNIT.PL to serwis prezentujący najnowsze wydarzenia z rynku systemów  ERP i MRP, CRM, Business Intelligence, wspomagających zarządzanie zasobami ludzkimi oraz rozwiązań mobilnych (platformy iOS i Android) mających na celu usprawnienie procesu zarządzania. Przedstawiamy najnowsze artykuły, studia przypadków oraz materiały video.