erp dzisiaj 5

Dziś na Canalys Channels Forum firma AMD zaprezentowała nowe komputery stacjonarne Lenovo ThinkCentre M715 Tiny oraz nowe notebooki Lenovo ThinkPad E475 i E575, które są wyposażone w 7 generacji procesory AMD PRO APU (wcześniej określane jako „Bristol Ridge PRO”). Produkty te zostały zaprojektowane dla biznesu, w wyniku czego oferują wysoki poziom ochrony, niezawodności oraz zwiększoną efektywność energetyczną, aby pomagać chronić inwestycje klientów.

REKLAMA:
2018 03 16 Oracle Code Conference POLAND banner 350x350
 
 
Te najnowsze systemy Lenovo z procesorami AMD PRO zostały zoptymalizowane pod kątem zastosowań biznesowych zapewniając na tyle zwiększoną wydajność obliczeniową i graficzną, że zaspokaja ona potrzeby wymagających użytkowników. — powiedział Jim Anderson, starszy wiceprezes i główny menadżer w Computing and Graphics Group w AMD. — Systemy te ponadto łączą typową dla rozwiązań biznesowych jakość, wydajność, stabilność ze znakomitymi możliwościami audio-wideo, dzięki czemu pozwalają przedsiębiorstwom być jeszcze bardziej produktywnym i budującym swoją działalność w oparciu pracę zespołową. Jest nam niezmiernie miło móc współpracować z Lenovo przy wprowadzaniu tej technologii do firm i korporacji na całym świecie.
Firmy dziś nieustannie się rozwijają wymagając od swoich komputerów coraz lepszej wydajności, ochrony, wygody oraz możliwości zarządzania. To właśnie dlatego Lenovo dostarcza innowacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz swoich produktów biznesowych współpracując z partnerami takimi jak AMD, które w podobny sposób jak my przykładają wagę do zapewniania użytkownikom najlepszych możliwości i doznań. — powiedział Bai Peng, wiceprezes działu notebooków w PC & Smart Device Business Group w Lenovo. — Bazujące na procesorach AMD PRO notebooki ThinkPad E475 i E575, a także komputery ThinkCentre M715 Tiny, pomagają uzyskać efektywność i rzetelność, jakiej oczekuje się od współczesnych firm.
Komputery Lenovo z 7 generacji procesorami AMD PRO pomagają chronić wrażliwe dane, a zaufanym aplikacjom umożliwiają pracę w chronionym środowisku dzięki technologii AMD Secure Processor. Ponadto procesory te odpowiadają rosnącym potrzebom użytkowników oferując o 14% wyższą wydajność obliczeniową, o 22% wyższą wydajność graficzną i o 32% lepszą efektywność energetyczną w porównaniu z poprzednią generacją procesorów AMD PRO. Otwarte standardy i niezależna od procesora infrastruktura DASH pozwala departamentom IT łatwo zintegrować i zarządzać systemami, podczas gdy platforma AMD AM4 oferuje stabilność i możliwości modernizacji w przyszłości.

Nowe komputery stacjonarne Lenovo ThinkCentre

Firma Lenovo dokonuje kolejnego przełomu za sprawą komputera ThinkCentre M715 Tiny. Ten malutki komputer o objętości zaledwie 1 litra oferuje też potężną wydajność. Będąc o 94% mniejszy od tradycyjnych komputerów w formacie tower menadżerowie IT mogą umieścić M715 Tiny praktycznie wszędzie, zwłaszcza że w opcji umożliwia on montaż pod biurkiem, na ścianie lub za monitorem. 35-watowy 7 generacji procesor AMD PRO został zaprojektowany dla ultra małych formatów komputerów oferując znakomitą wydajność obliczeniową i graficzną przy świetnej energooszczędności. Na przykład odpowiednikiem wydajnościowym nowego procesora AMD PRO A12-9800E jest poprzedniej generacji model AMD PRO A10-8750, jednak ten pierwszy zużywa przy tym o bez mała 1/3 mniej energii . Lenovo ThinkCentre M715 Tiny to wydajny, ultra-kompaktowy komputer stacjonarny, który można wykorzystać niemal wszędzie.

Nowe notebooki Lenovo ThinkPad

Nowe smukłe i lekkie notebooki Lenovo ThinkPad E475 i E575 oferują znakomite połączenie wydajności, mobilności i ochrony. Ważąc zaledwie 1,87 kg i mając mniej niż 1 cal grubości (23,7 mm) te nowe konstrukcje oferują świetną poręczność i długi czas pracy na baterii. Modele E475 i E575 są ponadto wyposażone w karty graficzne Radeon™ R5 M430, ulepszoną funkcjonalność VOIP oraz lepszy system mikrofonowy, aby wideokonferencje były jeszcze lepsze.

Notebooki Lenovo ThinkPad E475 i E575 będą dostępne od 7 listopada, a komputer ThinkCentre M715 Tiny od 31 października

PODOBNE


loading...