erp dzisiaj 5

Pyton Management - zrządzanie widzą, workflow, zarządzanie zaosbami ludzkimiGETIN Bank, najdynamiczniej rozwijający się bank w Polsce, zdecydował się na wdrożenie systemu wspomagającego proces rekrutacji PYTON Falcon.

WNP.PLNajwiększy krajowy operator telekomunikacyjny wdroży system SAP HCM. Podpisał w tej sprawie umowę wartości 26 mln zł z firmą Atos Origin.

Kontrakt między Atos Origin i Telekomunikacją Polską obejmuje wdrożenie systemu SAP HCM oraz 5-letni okres utrzymania i rozwoju systemu. W ramach umowy zostanie zoptymalizowane zarządzanie zasobami ludzkimi w grupie TP. Powinno się to przełożyć na poprawę efektywności i obniżenie kosztów działalności firmy.

MACROLOGIC - zarządzanie zasobami ludzkimi, kadry i płace, systemy ERPSieć perfumerii Sephora zdecydowała się wesprzeć zarządzanie zasobami ludzkimi wybierając system Xpertis autorstwa Macrologic SA. Wybór Sephory podyktowany był referencjami jakie przedstawił Macrologic i doskonałym dostosowaniem systemu do wymagań prawa, a także ze względu na usługi doradcze świadczone przez dostawcę.

DST  - zarządzanie zasobami ludzkimi, kadry i płace, HRFirma DST z Rudy Śląskiej podpisała kontrakty na wdrożenie autorskiego modułu kadrowo-płacowego AX People w Elektrociepłowni Elcho w Chorzowie i Cementowni Odra w Opolu. Projektami objętych zostanie 523 pracowników obu firm.

TETA - zarządzanie zasobami ludzkimi, kadry i płace, ERP, systemy ERP Firma Oponiarska Dębica S.A. od listopada br. rozpoczęła wdrożenie systemu wspomagającego zarządzanie zasobami ludzkimi TETA Personel wraz z dodatkowymi aplikacjami HR Analizer i TETA HRM. Kontrakt został podpisany przez Partnera Handlowego TETY – firmę BMM z Rzeszowa.

BCC - zarządzanie zasobami ludzkimi, HR, Kadry i płace, ERP, CRM, Business IntelligenceWprowadzenie nowego systemu ocen i premiowania pracowników, wspieranego przez narzędzia informatyczne bazujące na aplikacji SAP HCM, ma na celu wzrost efektywności zarządzania kapitałem ludzkim w Praktikerze.

SIMPLE  - zarządzanie zasobami ludzkimi, Kadry i płace, ERP, MRP, systemy ERPPrzedstawiciele firm SIMPLE Sp. z o.o. i Centrum Elektryfikacji i Automatyzacji Górnictwa EMAG z Katowic podpisali w dniu 29.10.2007 umowę na zakup i wdrożenie systemu wspierajacego zarządzanie zasobami ludzkimi SIMPLE.ERP - PERSONEL wraz z RCP.

LAWSON - zarządzanie zasobami ludzkimi , ERP, kadry i płace, HCMFirma Lawson Software poinformowała, że zaprezentuje nowy pakiet Lawson Strategic Human Capital Management na konferencji na temat technologii zarządzania zasobami ludzkimi w Chicago w 2007 r. Firma Lawson po raz pierwszy publicznie przedstawiła to rozwiązanie podczas konferencji „HCM Battle”.

loading...