itintegro czerwiec 2018 erp view

Właśnie minęło 6 lat od momentu, w którym postanowiliśmy dzielić się naszą wiedzą z zakresu doskonalenia procesów produkcyjnych. Od momentu, w którym nasz Product Manager, Michał Żelichowski powitał na warsztatach ze skutecznego planowania z Asprova APS pierwszych uczestników.


REKLAMA:
parnerzy raport erp 2018
 
 
Przed rozpoczęciem wiosennej edycji warsztatów postanowiliśmy zrobić małe podsumowanie i powiedzieć – kto najczęściej jest uczestnikiem warsztatów? Ile osób przeszkoliliśmy przez 6 lat? Ile czasu wspólnie spędziliśmy? Jak uczestnicy oceniają prowadzącego? Odpowiedzi na te oraz kilka innych pytań przedstawia poniższa infografika – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nią.

Podsumowania są doskonałym pretekstem do wszelkich podziękowań. My chcieliśmy je złożyć przede wszystkim uczestnikom warsztatów, każdej z edycji – za wiele inspirujących dyskusji, za wymianę spostrzeżeń i otwartość w rozmowach o wyzwaniach w obszarze planowania i harmonogramowania produkcji w różnych branżach. To właśnie te spotkania pozwalają nam na ciągłe doskonalenie, na zachowanie świeżości spojrzenia i elastyczności przy rozwiązywaniu problemów z zakresu zarządzania produkcją. Nie możemy zapomnieć również o naszym prowadzącym, Michale Żelichowskim, bo to dzięki niemu warsztaty od tylu lat cieszą się niesłabnącą popularnością, a uczestnicy w ankietach zgodnie podkreślają, że to właśnie prowadzący, jego podejście i brak schematyczności w myśleniu sprawiły, że oceniają warsztaty niezwykle wysoko.
 
eqsystem ocena szkolen 2


Wszystkich zainteresowanych wiosenną edycją warsztatów zapraszamy na www.eqsystem.pl

PODOBNE


loading...