loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
18 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 46 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Siemens udostępnił platformę Mendix dla rozwiązania MindSphere, wzbogacając środowisko rozwoju oprogramowania dla Internetu Rzeczy (IoT) o istotne i transformacyjne korzyści dla cyfryzacji biznesu. MindSphere®t – oparty na chmurze otwarty system operacyjny IoT firmy Siemens – zapewnia API, usługi i wsparcie dla deweloperów potrzebne do szybkiego i łatwego tworzenia, testowania oraz dostarczania aplikacji MindSphere.

 REKLAMA 
 snt ile kosztuje wdrozenie erp 
Siemens nabył Medix w 2018 roku, a integracja ta stanowi pierwszy etap inwestycji w niskokodową platformę programistyczną do wsparcia procesu wprowadzania nowych rozwiązań w zakresie oprogramowania przemysłowego.

Zintegrowane rozwiązanie Mendix dla MindSphere to kluczowa siła napędowa innowacji dla środowiska IoT, pozwalająca skrócić czas od dokonania inwestycji przemysłowych w technologie czujników podłączonych do osiągnięcia pierwszych korzyści ekonomicznych. Wspomagany przez AI wizualny model rozwoju oprogramowania platformy aplikacyjnej Mendix poszerza grono talentów zajmujących się opracowywaniem aplikacji IoT. Deweloperzy biznesowi, inżynierowie i personel operacyjny obiektów – obok profesjonalnych deweloperów – mogą teraz budować zaawansowane rozwiązania IoT bez konieczności ich kodowania.

Innowacyjne aplikacje MindSphere są opracowywane codziennie przez firmę Siemens, naszych partnerów i naszych klientów” – powiedział Tony Hemmelgarn, Prezes i Dyrektor Generalny Siemens Digital Industries Software. „Dzięki technologii Mendix możemy zaoferować klientom, niezależnie od ich zaawansowania technologicznego, wykorzystanie niskokodowych aplikacji do zmiany sposobu, w jaki podchodzą i w jaki rozwiązują problemy biznesowe. Dodanie możliwości tworzenia natywnych aplikacji w systemie MindSphere przy użyciu podejścia bez kodowania lub z niewielkim kodowaniem zapewnia rozwiązanie, z którymi nie będzie mógł się równać żaden inny dostawca przemysłowych rozwiązań IoT.


W zamówionym przez Siemens badaniu decydentów środowiska IoT, przeprowadzonym w lutym 2019 r. przez Forrester Consulting, 46% respondentów stwierdziło, że partnerzy rozwijający aplikacje branżowe będą najbardziej pomocni dla ich organizacji. Natomiast 43% respondentów wskazało producentów końcowych OEM, którzy uzbrajają swoje urządzenia w najnowsze technologie.

Firmy potrzebują efektywnych kosztowo sposobów szybkiego budowania branżowych aplikacji IoT i wykorzystywania wbudowanej łączności z urządzeniami brzegowymi. Integracja platformy Mendix z rozwiązaniem MindSphere to samodzielne rozwiązanie, które odpowiada na te potrzeby i wyzwania związane z dramatycznym brakiem profesjonalnych deweloperów. Poprzez zwiększenie liczby osób w przedsiębiorstwie wspierających proces rozwoju aplikacji i radykalne przyśpieszenie tego procesu przez zastosowanie platformy niskokodowej firmy mogą uzyskać szybszy i wyższy zwrot z poczynionych inwestycji w środowisko IoT.

Źródło: Siemens

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top