loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Asseco Poland wdraża e-Usługi związane z obsługą pacjentów oraz udostępnieniem elektronicznej dokumentacji medycznej przez szpitale województwa lubelskiego. Spółka wygrała 9 postępowań o łącznej sumie ponad 16,5 mln zł brutto. Informatyzacja wszystkich placówek medycznych w regionie potrwa do końca bieżącego roku. Dotychczas prace zostały zakończone w czterech jednostkach tj. Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej, Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie, Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Tomaszowie Lubelskim oraz Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Łukowie.


 REKLAMA 
 snt ile kosztuje wdrozenie erp 
W ramach realizacji umów, Asseco wdraża oprogramowanie, które ma przede wszystkim usprawnić rejestracje pacjentów na wizyty, ułatwić im sprawdzanie wyników badań, a także umożliwić dostęp do dokumentacji medycznej online. Nowe e-Usługi są w pełni integrowane z obecnymi rozwiązaniami działającymi w szpitalach, w tym Szpitalnymi Systemami Informacyjnymi – HIS i zarzadzania jednostką – ERP.

Udostepnienie e-Usług, takich jak na przykład e-Dokumentacja medyczna, e-Skierowania, czy e-Zwolnienia generuje określone potrzeby informatyczne w jednostkach służby zdrowia i to nie zależnie od skali ich wielkości. Asseco, jako sprawdzony partner służby zdrowia prowadzi intensywne działania, których celem jest pomoc placówkom w ich informatyzacji oraz spełnieniu oczekiwań regulatora. Ponadto, uczestniczymy w zainicjowanych przez Ministerstwo Zdrowia pilotażach. W ten sposób możemy w pełni zweryfikować wymagania placówek medycznych oraz przygotować je do oferowania cyfrowych usług – powiedział Krzysztof Groyecki, Wiceprezes Zarządu Asseco Poland.


Jesteśmy w trakcie realizacji kolejnego etapu cyfryzacji szpitala. Naszym partnerem i głównym realizatorem tego przedsięwzięcia jest Asseco. Celem projektu jest przeniesienie procesów takich, jak np. rejestracja pacjenta na wizytę lekarską czy przygotowanie wywiadu medycznego do sfery elektronicznej. W konsekwencji skróci się czas ich realizacji, czego oczekują nasi pacjenci. Co ważne zyskają oni dostęp do swojej dokumentacji medycznej, dzięki wdrożeniu zintegrowanego systemu e- Usług. Zakładanym przez nas rezultatem projektu jest wzmocnienie potencjału naszego szpitala, a także jego konkurencyjności. Korzyści ze zmian odczują mieszkańcy Białej Podlaskiej i całego rejonu oddziaływania naszego szpitala – powiedział Dariusz Oleński, Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej.


Asseco uczestniczy w procesie cyfryzacji placówek medycznych zarówno dużych szpitali, jak i mniejszych przychodni oraz gabinetów lekarskich. Motorem napędzającym do działania jednostki służby zdrowia jest m.in. możliwość otrzymania dodatkowego dofinasowania ze środków unijnych. Dzięki temu są one w stanie zaoferować swoim pacjentom dostęp do e-Usług i tym samym podnieść jakość ich obsługi – powiedział Daniel Pastusiak, Z-ca Dyrektora Handlowego, Asseco Poland.


Wszystkie projekty prowadzone przez Asseco są współfinansowane ze środków unijnych pochodzących z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Termin zakończenia wdrożeń został zaplanowany na koniec 2019 roku.

Źródło: Asseco Poland

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top