ifsIFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że Alfa Laval, światowy lider w dziedzinie oddzielania, wymiany ciepła i technologii przepływów, wdrożył IFS Remote Assistance™ – oparte na rzeczywistości mieszanej oprogramowanie do współpracy, które łączy dwa strumienie wideo w czasie rzeczywistym w jedno interaktywne środowisko.


 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 


W ramach długofalowego projektu serwicyzacji Alfa Laval szukał nowoczesnego rozwiązania do zdalnego udzielania wskazówek, które stało się dla firmy pilną potrzebą w kontekście pandemii COVID-19.

Aby zapewnić odpowiedni poziom obsługi oraz ciągłość działania w obszarach, gdzie obowiązują ograniczenia dotyczące poruszania się lub wymagane jest zachowanie dystansu społecznego, firma wybrała IFS Remote Assistance. Rozwiązanie umożliwia współpracę i interakcję dwóch użytkowników w czasie rzeczywistym, w tym przekazywanie (tzw. telestrację) i zatrzymywanie obrazów przy użyciu gestów oraz dodawanie fizycznych obiektów do środowiska rzeczywistości mieszanej, zarówno na potrzeby wsparcia techników w terenie, jak i bezpośredniej obsługi klientów.

Serwis jest dla nas kluczowym wyróżnikiem mającym bardzo istotny wpływ na poziom obsługi klienta” – powiedział Jens Pulczynski, kierownik Alfa Laval ds. globalnego serwisu. „Wybraliśmy firmę IFS z uwagi na jej solidną technologię i długofalową wizję. Nasi klienci są w stu procentach zadowoleni z wprowadzenia IFS Remote Assistance i są pod wrażeniem tego, jak rozwiązanie to wpłynęło na ich obsługę. Wracamy do normalności po kryzysie. Jesteśmy przekonani, że rozwiązanie to umożliwi nam nie tylko utrzymanie ciągłości działania, lecz także dokonanie transformacji biznesowej”.


We wszystkich branżach współpracujemy z myślącymi przyszłościowo firmami, takimi jak Alfa Laval, w celu wyciągania użytecznych wniosków ze sposobu, w jaki przedsiębiorstwa te przeszły przez pandemię koronawirusa. Wyeliminowanie niepotrzebnych dojazdów, zwiększenie efektywności obsługi klienta oraz dostępność narzędzi do pracy zdalnej to korzyści, które będą służyć przedsiębiorstwom zorientowanym na usługi jeszcze długo po ustąpieniu pandemii. Będziemy im stale pomagać w czerpaniu tych korzyści - dodała Elni Kullmer, dyrektor zarządzająca IFS na kraje skandynawskie

Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top