itintegro czerwiec 2018 erp view

logo pddProduct Development Days – Digital Transformation

21 – 24 październik 2018 r, Kraków

itsecmanagementIT Security Management

28.11 - 30.11.2011 r., Hotel Aquarion, Zakopane

BPM GIGACON 2017KONFERENCJA BUSINESS PROCESS MANAGEMENT

27 września 2018 r., Warszawa

itelligence logoKonferencja Managed Cloud & Outsourcing Day 2018

Już 25 września br. w Warszawie firma itelligence organizuje II edycję konferencji Managed Cloud & Outsourcing Day pod hasłem „(Nie)bezpieczna chmura”.

Przyszłość według AI & Big Data Congress

bigdata ai logoSztuczna inteligencja rozpoznaje dokumenty, robot kompletuje elektroniczną teczkę pracowniczą, system rozpoznaje mowę, obrazy i analizuje zachowania, powstaje sztuczna twórczość... To już się stało! Dziś sztuczna inteligencja używana do zwiększenia korzyści biznesowych, już niedługo będzie powszechnie wykorzystywanym standardem. 1-2 października 2018 r. w The Westin Warsaw Hotel, odbędzie się AI & Big Data Congress, który pozwoli skonfrontować się z całą złożonością problematyki nowoczesnych technologii.
 

puls biznesu logotypXII Kongres Business Intelligence

25 - 26 września 2018 r., Warszawa

IT W SŁUŻBIE ZDROWIAIT Służbie Zdrowia GigaCon 2018

25 września 2018 r., Warszawa, Hotel Courtyard

Polska gospodarka wchodzi w kolejny etap rozwoju produkcji. Dla przedsiębiorców oznacza to konieczność poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, aby usprawnić procesy produkcyjne i dostosować się do wymagań rynku. Jak zatem powinna wyglądać produkcja przyszłości? Jak usprawnić procesy produkcyjne? Czym jest Przemysł 4.0?

W dniach 21-22 stycznia 2016 w Warszawie odbędzie się konferencja Dig IT Workshops przeznaczona dla specjalistów zainteresowanych bezpieczeństwem infrastruktury oraz strategów IT. W gronie prelegentów znajdą się światowej klasy eksperci, m.in. Paula Januszkiewicz, Grzegorz Tworek, czy Kamil Bączyk.

WEBINARIUM:

Obieg informacji w firmie
Poznaj niezawodne metody usprawniające komunikację między pracownikami Twojej organizacji

2 grudnia 2015 r., godzina 10:00

loading...