loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
18 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 46 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ
Huawei wprowadza na polski rynek nowe smartfony: Y7 2019 i Y6 2019. Zostały stworzone z myślą o osobach, które poszukują telefonu z dużym, panoramicznym ekranem i o oryginalnym designie. Urządzenia mają wysoki poziom zabezpieczeń, a model Y7 2019 wyróżnia się pojemną baterią i podwójnym aparatem fotograficznym wspomaganym sztuczną inteligencją. Y7 2019 dostępny będzie w sprzedaży już od 18 lutego, a Y6 2019 od 25 marca. W czerwcu do sprzedaży trafi też model Y5 2019.

 REKLAMA 
 SNT 
 
Y7 2019

Huawei Y7 2019 będzie pierwszym smartfonem z nowej serii, który trafi do sprzedaży. Będzie dostępny już od 18 lutego w rekomendowanej cenie 849 PLN.

Smartfon wyposażony został w duży wyświetlacz HD+ o rozmiarze 6,26 cala z wcięciem dla aparatu fotograficznego w kształcie kropli. Telefon wyróżnia się w tym segmencie bardzo mocną baterią o pojemności 4000mAh.

Główny aparat Y7 2019 posiada dwa obiektywy. Podstawowy obiektyw o matrycy 13MP wspomagany jest przez sztuczną inteligencję, funkcję zarezerwowaną dotąd dla modeli z wyższych półek. AI rozpoznaje fotografowane tła oraz obiekty, wyręczając użytkownika w doborze najlepszych parametrów. Aparat wyposażony jest też w jasną przesłonę f/1.8 i obsługuje funkcję HDR, co zapewnia wyraźne zdjęcia nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Drugi obiektyw umożliwia wykonanie zdjęć z efektem bokeh, czyli z artystycznym rozmyciem tła - funkcją dostępną do tej pory w droższych modelach telefonów. Smartfon oferuje też dodatkowe opcje poprawiające jakość zdjęć: tryb nocny oraz Selfie Toning Flash 2.0 (funkcja zapewniająca odpowiednie oświetlenie dla zdjęć typu selfie).

Sercem Y7 2019 jest procesor Snapdragon 450 z dedykowanym procesorem graficznym. Pamięć operacyjna telefonu wynosi 3 GB, natomiast pamięć wewnętrzna 32 GB i może zostać rozszerzona kartą pamięci o pojemności do 512 GB. Model Y7 2019 korzysta z systemu operacyjnego Android Oreo wzbogaconego o oprogramowanie EMUI 8.2.

Nowy smartfon Huawei oferuje wysoki poziom zabezpieczeń. Urządzenie można odblokować za pomocą czytnika linii papilarnych znajdującego się na obudowie oraz poprzez rozpoznanie twarzy (funkcja Face Unlock).

Obudowa Y7 2019 została wykonana z zaawansowanych materiałów syntetycznych, dzięki czemu jest gładka i dobrze leży w dłoni. Dostępne będą trzy kolory obudowy: aurora niebieski, czarny i czerwony.
 
Huawei Y6 2019

Y6 2019 dostępny będzie na rynku od 25 marca, a jego cena wyniesie 749 PLN (brązowa wersja kolorystyczna będzie nieco droższa - 799 PLN).

Urządzenie posiada panoramiczny wyświetlacz HD+ o rozmiarze 6,09 cala z wcięciem dla aparatu fotograficznego w kształcie kropli, a tył obudowy brązowej wersji kolorystycznej został wykonany z wysokiej jakości materiału imitującego skórę. Na materiale pojawiają się też charakterystyczne szwy krawieckie, podkreślające wysoką jakość wykoniania urządzenia.

Rozdzielczość tylnego aparatu w Y6 2019 wynosi 13MP, a przedniego 8MP. Aparat, podobnie jak w wyższym modelu Y 2019, wyposażony jest w przesłonę f/1.8, obsługuje HDR, a także Selfie Toning Flash 2.0 i pozwala uzyskać efekt bokeh. Przedni aparat wykorzystywany jest również do odblokowywania urządzenia za pomocą funkcji Face Unlock.

W telefonie Y6 2019 zastosowano specjalne technologie Huawei SuperSound i Huawei Histen 5.0, które zapewniają wysoką jakość odtwarzanego dźwięku, nawet przy dużym poziomie głośności.

Smartfon Y6 2019 posiada 2 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, z możliwością rozszerzenia do 512 GB za pomocą karty zewnętrznej. Pojemność baterii telefonu wynosi 3020mAh, co gwarantuje jeden dzień pracy.

Model Y6 2019 dostępny będzie w trzech kolorach: czarnym, niebieskim i brązowym (w tym ostatnim przypadku będzie to materiał imitujący skórę). W czerwcu do sprzedaży trafi też model Y5 2019 – informacje dotyczące jego specyfikacji i ceny będą dostępne najwcześniej w maju.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Jak zmierzyć efektywność wdrożenia systemu ERP?

To pytanie, na które powinien sobie odpowiedzieć każdy przedsiębiorca, który myśli nad zakupem nowego systemu ERP. Problem polega na tym, że…

Integracja systemu Rekord.ERP z systemami CAD/PDM

Współczesny przemysł od dawna zmaga się z wyzwaniami, jakie niosą ze sobą produkcja jednostkowa i małoseryjna. Czasy produkcji masowej…

Sztuczna inteligencja w firmie? – jak wykorzystać  jej możliwości do zarządzania zasobami informacyjnymi

Sztuczna inteligencja nie jest gotowym rozwiązaniem, które zadziała samoistnie. Jest raczej jak młody pracownik z ogromnym potencjałem, któremu…

Jak rozwijać firmę produkcyjną dzięki ERP?

Firmy z sektora produkcyjnego potrzebują zintegrowanych rozwiązań IT (ERP}, aby umożliwić przepływ informacji między działami organizacji i…

Jakość relacji, personalizacja, zaufanie i szacunek dla czasu klienta – to fundamenty efektywnego marketingu

Najważniejsze wyzwania dla marketingu firm to utrzymywanie spersonalizowanych relacji z klientami, w czasie rzeczywistym i niezależnie od kanału,

Europa wydaje miliardy Euro na IoT. W 2019 roku rynek urośnie o 20%

Europejski rynek IoT wzrośnie w tym roku prawie o 20 procent, zapowiada IDC. Tym samym będzie wart prawie 150 mld Euro, a dwucyfrowy wynik wzrostu…

Previous Next Play Pause

RAPORT CRM 2019 - KLIKNIJ POBIERZ ZESTAWIENIE SYSTEMÓW CRM

KATALOGIT FIRMY IT

Back to top