banner d365bc 3122018

Comarch rusza z promocją „Terabajt dla biznesu za darmo”. Wszyscy użytkownicy, którzy założą konto w usłudze Comarch IBARD, otrzymają bezpłatnie 1 terabajt miejsca w chmurze. Z darmowego konta będzie można korzystać przez rok od momentu rejestracji w usłudze.


REKLAMA:
parnerzy raport erp 2018
 
 
Promocja rusza 11 października i potrwa do końca marca 2019 roku.

Comarch IBARD to wydzielona dla każdego użytkownika przestrzeń dyskowa w chmurze Comarch, na której można bezpiecznie przechowywać dane. Usługa posiada funkcjonalność backupu danych, która pozwala przywrócić przypadkowo usunięte pliki, foldery oraz bazy danych. Proces tworzenia kopii zapasowej jest w pełni zautomatyzowany i pozwala na pełną konfigurację. Rozwiązanie nie wymaga pomocy działu IT i pozwala pracownikom na samodzielne tworzenie zadań backupu wybranych plików, folderów, baz dany z komputerów, urządzeń mobilnych oraz lokalizacji sieciowych.

Dodatkowo Comarch IBARD pozwala m.in. na szybką i efektywną wymianę danych pomiędzy współpracownikami, a także na wspólną edycję dokumentów, dzięki możliwości współdzielenia plików i katalogów oraz nadawania użytkownikom określonych uprawnień do odczytu i edycji.

Zasady promocji

Promocja umożliwia bezpłatny dostęp do usługi Comarch IBARD o pojemności 1 terabajta (1TB) oraz funkcjonalność konta Enterprise na okres jednego roku. Z oferty mogą skorzystać użytkownicy przynajmniej jednego z systemów Comarch ERP: Optima, Altum, XL lub klienci korzystający z usług: Comarch ERP XT wykupionej na rok, Comarch ERP Optima w modelu usługowym, Comarch ERP Altum Online lub Comarch ERP XL Online. Promocja przeznaczona jest dla użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze konta w usłudze Comarch IBARD.

Źródło: www.comarch.pl

PODOBNE


loading...
MAGAZYNIT.PL
KRAJ
ERP
BUSINESS INTELLIGENCE

MAGAZYNIT.PL to serwis prezentujący najnowsze wydarzenia z rynku systemów  ERP i MRP, CRM, Business Intelligence, wspomagających zarządzanie zasobami ludzkimi oraz rozwiązań mobilnych (platformy iOS i Android) mających na celu usprawnienie procesu zarządzania. Przedstawiamy najnowsze artykuły, studia przypadków oraz materiały video.