banner d365bc 3122018

Kto zostanie najlepszym dostawcą rozwiązań IT dla biznesu?  Ruszyła IV edycja PROCON Awards 2018

Od 16 lipca przyjmowane są zgłoszenia firm, które walczyć będą o tytuł Supplier of the Year 2017. Nagroda przyznawana jest przez środowisko zakupowe, które bardzo często jest głównym decydentem w zakresie zakupów usług i rozwiązań informatycznych. Jak co roku, konkurs podzielony został na trzy kategorie: IT, Logistics i Creative Services.


REKLAMA:
parnerzy raport erp 2018
 


Firmy mogą wysyłać swoje kandydatury do 4 września. Kapituła, na podstawie otrzymanych krótkich case study, wybierze organizacje kwalifikujące się do II etapu.

Najbardziej wartościowym elementem całej inicjatywy jest charakter II etapu, w którym nominowane firmy podają kontakt do co najmniej pięciu klientów, z którymi współpracują lub współpracowali na przestrzeni ostatnich trzech lat. Wskazani klienci oceniają jakość współpracy i przesyłają swoje opinie – na tej podstawie, kapituła wybiera zwycięzcę i przyznaje tytuł Dostawcy Roku.

Tytuł i znak Supplier of the Year, który laureat może dowolnie wykorzystywać, jest symbolem innowacyjności, potencjału biznesowego oraz – przede wszystkim – umiejętności budowania wzajemnie korzystnych, partnerskich relacji ze zleceniodawcami.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas jubileuszowej edycji największej konferencji zakupowej w Polsce – PROCON/POLZAK 2018 – 22 października w Hotelu Marriott w Warszawie. Konferencja jest wyjątkowym, tego typu wydarzeniem w kraju, odwiedzanym przez wyższą kadrę zarządzająca zakupami.

Laureatami poprzednich edycji konkursu, a tym samym zdobywcami tytułu Supplier of the Year w kategorii IT zostały: Sevenet (2017), Itprojekt (2016) oraz Hicron (2015). Dodatkowo, wyróżnione zostały firmy – Sage (2017) i Axence (2016).

Zgłoszenia można składać pod adresem: http://bit.ly/2NtT5fL 

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Więcej informacji i regulamin znajdą Państwo na stronie internetowej konferencji: http://bit.ly/2LyuWnP

Jesteś zadowolonym klientem firmy oferującej usługi informatyczne?

Jeśli chcieliby Państwo docenić swojego dostawcę – nominacje można przesyłać za pośrednictwem poniższego formularza: http://bit.ly/2mslpnh


PODOBNE


loading...
MAGAZYNIT.PL
KRAJ
ERP
BUSINESS INTELLIGENCE

MAGAZYNIT.PL to serwis prezentujący najnowsze wydarzenia z rynku systemów  ERP i MRP, CRM, Business Intelligence, wspomagających zarządzanie zasobami ludzkimi oraz rozwiązań mobilnych (platformy iOS i Android) mających na celu usprawnienie procesu zarządzania. Przedstawiamy najnowsze artykuły, studia przypadków oraz materiały video.