ifsIFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował o nawiązaniu współpracy z firmą Boomi™ należącą do koncernu Dell Technologies™. Połączone technologie integrują najlepsze w swojej klasie narzędzia do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP), zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) i zarządzania serwisem w terenie (FSM), tworząc „cyfrową tablicę rozdzielczą”, która łączy wiedzę ekspercką w zakresie procesów przemysłowych z elastycznością chmury cyfrowej.

 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Zespół IFS, liczący obecnie 4000 pracowników, od ponad 30 lat tworzy specjalistyczne aplikacje biznesowe dla takich branż, jak produkcja, lotnictwo i obrona, projektowanie, budownictwo i infrastruktura, energetyka i usługi użyteczności publicznej oraz zarządzanie serwisem. Przedsiębiorstwa w tych branżach pracują obecnie nad cyfryzacją swoich procesów i aby osiągnąć ten cel, muszą zintegrować ze sobą odseparowane zasoby informacji, które coraz częściej są przechowywane w chmurze. Wymaga to coraz bardziej elastycznych sposobów łączenia, rozłączania i ponownego łączenia dużych, szybko zmieniających się zbiorów danych. Firma Boomi postawiła sobie za cel rozwiązanie właśnie tych problemów.

Przedsiębiorstwo to zastosowało podejście oparte na „tablicy rozdzielczej” łączącej wszystkie newralgiczne aplikacje w jednym, centralnym punkcie. Pozwala to przyspieszyć łańcuch dostaw, usprawnić usługi i konkurować w skali globalnej jak nigdy dotąd” — powiedział Sakari Jorma, wiceprezes IFS. „Firmy ze wszystkich branż — od sektora lotnictwa i obrony po wytwarzanie energii — będą mogły połączyć najlepsze w swojej klasie systemy z kluczowym rozwiązaniem IFS za pośrednictwem ujednoliconej, chmurowej platformy Boomi. Nawiązana przez nas współpraca potwierdza zaangażowanie IFS w zapewnianie klientom swobody wyboru i możliwości wykorzystania posiadanych zasobów cyfrowych w celu szybszego wygenerowania korzyści.


Dzięki współpracy obu firm klienci IFS mają teraz dostęp do „cyfrowej tablicy rozdzielczej”, na której zaawansowane funkcje pakietu IFS Applications są zintegrowane z dziesiątkami innych narzędzi niezbędnych do obsługi kadr, finansów i innych obszarów. Boomi udostępnia ponad 200 konektorów, które można bez trudu skonfigurować za pośrednictwem bardzo nowoczesnego interfejsu działającego na zasadzie „przeciągnij i upuść” w czasie rzeczywistym. Klienci IFS mogą przyspieszyć integrację i skrócić czas poświęcany na prace programistyczne o całe tygodnie lub nawet miesiące, co w wielu branżach, w których używane są starsze rozwiązania, jest niespotykanym wręcz przyspieszeniem.

Opowiadając o korzyściach płynących ze współpracy, Derek Thompson, wiceprezes firmy Boomi na region EMEA, stwierdził:

Mocną stroną tej partnerskiej relacji są uzupełniające się obszary doświadczeń, jakie wnoszą do niej IFS i Boomi. Lojalni klienci IFS zasługują na platformę cechującą się inteligencją, skalowalnością i elastycznością na najwyższym poziomie, a my w Boomi jesteśmy dumni, że to właśnie naszą technologię wybrano jako podstawę dla rozwiązania ERP przyszłości.


Nasza oferta stanowi tylko jeden z elementów tworzących ekosystem rozwiązań, technologii i danych naszych klientów, dlatego rozumiemy, jak ważne jest zaoferowanie im pełnej otwartości i swobody wyboru. Dzięki współpracy z firmą Boomi robimy kolejny logiczny krok w kierunku zapewnienia klientom natychmiastowej łączności z cyfrową tablicą rozdzielczą z poziomu naszej platformy, która sama w sobie cechuje się otwartością i współdziała z interfejsami API - dodał Christian Pedersen, dyrektor ds. rozwoju produktów w IFS.


Źródło: www.ifs.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top