oracle 120Firma Oracle już po raz drugi z rzędu została uznana za jedynego lidera w raporcie firmy Gartner pt. „Magiczny kwadrant dla chmurowych rozwiązań ERP dla przedsiębiorstw ukierunkowanych na produkty”1 za 2020r. Firma Gartner oceniła 9 produktów i po raz kolejny uznała rozwiązanie Oracle Fusion Cloud Enterprise Resource Planning (ERP) za jedynego lidera ze względu na kompletność wizji i zdolność do jej realizacji.


 REKLAMA 
 KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP 
 
Według raportu „Liderzy odznaczają się pionierską wizją tego, w jaki sposób podstawowe systemy ERP dla przedsiębiorstw ukierunkowanych na produkty mogą być objęte wsparciem i doskonalone poprzez przenoszenie ich do chmury. Mają również zdolność do realizacji tej wizji za pomocą produktów, usług i strategii wprowadzania ich na rynek. Uzyskali silną pozycję rynkową oraz zwiększają swoje przychody i udział w rynku. W segmencie pakietów ERP w chmurze konsekwentnie zdobywają nowych klientów wśród organizacji różnej wielkości oraz oferują szeroką funkcjonalność we wszystkich obszarach operacyjnego i administracyjnego planowania zasobów przedsiębiorstwa. O ich kompetencjach świadczą liczne udane wdrożenia u klientów. Ich produkty są często wykorzystywane przez integratorów systemów w celu wspierania inicjatyw w zakresie transformacji biznesowej”.

Uzyskana po raz kolejny pozycja lidera w raporcie firmy Gartner to dla nas ogromny zaszczyt” — powiedział Rondy Ng, wiceprezes Oracle, szef działu aplikacji. „Dyrektorzy finansowi i operacyjni koncentrują się obecnie na modernizacji działalności, a kompleksowe, wszechstronne i innowacyjne rozwiązanie Oracle stanowi fundament, na którym mogą się oprzeć, aby reagować na wymagania rynku, przekształcać procesy biznesowe i dokonywać transformacji swoich przedsiębiorstw pod kątem krótko- i długoterminowych sukcesów.


Kompleksowego chmurowego rozwiązania Oracle do obsługi finansów, działalności operacyjnej, produkcji i łańcucha dostaw używa ponad 7100 organizacji z 23 branż w 125 krajach. Klienci mogą szybko czerpać korzyści z kwartalnych aktualizacji uwzględniających innowacje w dziedzinie automatycznego uczenia/AI, asystentów cyfrowych, Internetu Rzeczy i światowej klasy funkcji analitycznych. Pomagają one ich zespołom wykorzystywać dane operacyjne, maszynowe i produktowe do zwiększania wydajności procesów, przewidywania trendów, modelowania scenariuszy i skutecznego planowania.

Ponad siedem lat współpracy pomiędzy organizacjami klientów, partnerami wdrożeniowymi i firmą Oracle zaowocowało również powstaniem dojrzałego globalnego ekosystemu wiedzy, który umożliwia szybkie osiąganie korzyści z migracji do chmury. Firma Oracle i jej partnerzy oferują sprawdzone usługi światowej klasy - od strategii wdrożenia chmury opartej na najlepszych praktykach, przez wsparcie we wdrożeniu i uruchomieniu produkcyjnym, aż do bieżącego optymalizowania procesów biznesowych i wprowadzania innowacji. Klienci mają również dostęp do Cloud Customer Connect — dynamicznej społeczności liczącej 200 tys. członków, stworzonej w celu umożliwienia współpracy między klientami oraz kontaktu z ekspertami Oracle ds. rozwoju produktów.

Rozwiązanie Oracle ERP zawiera pełny zakres funkcji biznesowych, obejmujący m.in. finanse, zaopatrzenie, zarządzanie projektami, zarządzanie wydajnością przedsiębiorstwa (EPM) oraz zarządzanie ryzykiem i zgodnością z przepisami. Dzięki rodzimej integracji z szerszym pakietem aplikacji Oracle Cloud, w tym aplikacji w dziedzinie łańcucha dostaw, produkcji, kadr, sprzedaży, obsługi i marketingu, Oracle dostarcza klientom kompleksowe rozwiązanie pomagające im zwiększyć produktywność, obniżyć koszty i usprawnić kontrolę. Firma Oracle została uznana za lidera także w innych raportach firmy Gartner dotyczących rozwiązań finansowych i rozwiązań ERP: w raporcie „Magiczny kwadrant dla chmurowych rozwiązań do zamykania okresów finansowych”2 za 2019 rok i raporcie „Magiczny kwadrant dla chmurowych rozwiązań do planowania finansowego i analizy finansowej”3 za 2019 rok. Ostatnio została również już po raz 4. z rzędu uznana za lidera w raporcie „Magiczny kwadrant dla podstawowych pakietów do zarządzania finansami dla średnich, dużych i globalnych przedsiębiorstw”4 za 2020 rok.

Źródło: www.oracle.com/pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top