proalphaproALPHA, jeden z wiodących dostawców oprogramowania ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw, rozszerza swoje portfolio o rozwiązania do zarządzania jakością eProcurement oraz zarządzania relacjami z dostawcami (SRM). proALPHA podpisała umowy z Böhme & Weihs oraz curecomp, rozszerzając tym samym grupę firm współpracujących.


 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Böhme & Weihs oraz curecomp – nowi partnerzy proAlpha

Dyrektorzy zarządzający firm Böhme & Weihs i curecomp oraz ich zespoły stworzyli dwa odnoszące sukcesy, w pełni innowacyjne przedsiębiorstwa. Przez lata bytności uczynili je ważnymi graczami na rynku i sprawili, że obydwie firmy mogą pochwalić się stworzeniem wysokiej jakości oprogramowania do zarządzania firmą, którego jakość oraz funkcjonalność przynosi szereg korzyści użytkownikom końcowym.

Firma Böhme & Weihs z siedzibą w Wuppertalu od 1985 roku specjalizuje się w rozwoju i eksploatacji innowacyjnych rozwiązań programowych w zakresie zarządzania jakością oraz produkcją. Z rozwiązaniem CASQ-it pracuje obecnie ponad 30 000 użytkowników na całym świecie. Z kolei firma curecomp z Linz od 2002 roku specjalizuje się w rozwoju i obsłudze nowoczesnych rozwiązań SaaS, które wspierają digitalizację oraz automatyzację operacyjnych i strategicznych procesów zakupowych w przemyśle produkcyjnym. Z oferowanych przez nich rozwiązań, eProcurement i SRM, korzysta obecnie ponad 5 000 użytkowników na całym świecie.

Zarówno Böhme & Weihs, jak i curecomp przystępując do współpracy z proAlpha zachowają swoje własne marki i będą nadal działać niezależnie na poszczególnych rynkach.

Ich doświadczenie będzie uzupełnieniem doświadczenia kierownictwa Grupy proALPHA. Razem będziemy projektować przyszłość” – wyjaśnia Eric Verniaut, Prezes Zarządu proALPHA.


Jakie korzyści ze współpracy firm osiągną klienci proALPHA?

Poszerzenie grupy firm współpracujących z proALPHA przyniesie dotychczasowym, jak i przyszłym klientom proALPHA szereg korzyści. Między innymi system zarządzania jakością firmy Böhme & Weihs pomoże im w kontroli oraz zabezpieczeniu poziomu jakości w całym łańcuchu wartości dodanej oraz we wszystkich innych procesach. Ponadto firma ta zapewnia również dogłębną ekspertyzę procesów, jak i oprogramowania w zakresie budowy maszyn i urządzeń w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i w technologii medycznej. Z kolei rozwiązania eProcurement i SRM firmy curecomp wspierają klientów w optymalizacji ich strategicznych oraz operacyjnych zamówień. Poprawia to wydajność procesów zaopatrzenia oraz podnosi ich rentowność.

Także i dla firm partnerskich proAPLHA współpraca ta będzie źródłem zupełnie nowych możliwości.

Silny partner pomoże nam jeszcze szybciej zwiększyć obecność na obecnych rynkach. Jednocześnie proALPHA zapewnia nam dostęp do branż, w których nie jesteśmy jeszcze tak bardzo obecni. To odblokowuje dla nas ogromny potencjał”. – tłumaczy Prof. Dr. Böhme, dyrektor zarządzający w Böhme & Weihs. Z kolei dwaj dyrektorzy zarządzający w curecomp, Nikolaus Kretz i Peter Hackl stwierdzają: „Dzięki proALPHA będziemy mieli u naszego boku renomowaną i dynamicznie rozwijającą się firmę. To znacznie przyspieszy nasz rozwój na rynku rozwiązań eProcurement i SRM”.


Źródło: www.proalpha.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top