oracle 120Firma Oracle po raz trzeci z rzędu została uznana za lidera w raporcie Gartner® Magic Quadrant dla Cloud ERP dla przedsiębiorstw produkcyjnych za rok 2021 w uznaniu dla pakietu Oracle Fusion Cloud Enterprise Resource Planning (ERP).


 REKLAMA 
 PRZENIEŚ ERP DO CHMURY 
 
Raport, w którym oceniono dziesięciu dostawców, „odzwierciedla definicję firmy Gartner dotyczącą ‘wielofunkcyjnego systemu ERP’. Oznacza to specyficzny model pakietu aplikacji, które są wysoce konfigurowalne, kompatybilne i elastyczne, co pozwala im dostosować się do nowoczesnych technologii przyszłości”. Oracle zajął w raporcie najwyższą pozycję pod względem „zdolności do realizacji”, oraz uplasował się najdalej pod względem „kompletności wizji”.

Według raportu „Liderzy prezentują jasną wizję tego, jak systemy i procesy ERP wspomagające pracę przedsiębiorstw produkcyjnych mogą być ulepszane poprzez przeniesienie ich do chmury. Łączą to ze zdolnością do realizacji swojej wizji poprzez produkty, usługi i strategie biznesowe. Mają silną pozycję na rynku, zwiększają swoje przychody i udziały rynkowe. Na rynku pakietów ERP w chmurze Liderzy wykazują stałą zdolność do zdobywania klientów wśród organizacji różnej wielkości. Ich produkty charakteryzują się bogatą funkcjonalnością we wszystkich obszarach operacyjnych i administracyjnych ERP”.

Umacniamy się w przekonaniu, że nasz pakiet Oracle Cloud ERP wyznacza standardy rynkowe i jest zarówno motorem napędowym, jak i czynnikiem decydującym o sukcesie naszych klientów w dostosowywaniu się do dynamicznego środowiska biznesowego” - powiedział Rondy Ng, wiceprezes ds. rozwoju aplikacji w Oracle. „Od wielu lat firma Oracle pozostaje całkowicie skoncentrowana na zaspokajanie potrzeb klientów i dostarcza kwartalne innowacje, których oni oczekują. Pozycja lidera w raporcie Gartnera dla Oracle Cloud ERP to zaszczyt, którym dzielimy się z naszymi klientami.


Źródło: www.oracle.com/pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top