IT.integro - Złoty Partner Microsoft - rozbudowuje zespoły projektowe
itintegro logo2015IT.integro to firma technologiczna obecna na rynku już od ponad 30 lat. Z początkowej siedziby w Poznaniu, dostawca systemu ERP rozrósł się do 200-osobowej załogi w 4 miastach Polski - Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. W związku z ekspansją Partner Microsoft Dynamics 365 Business Central rozbudowuje obecnie zespoły projektowe w każdej z lokalizacji o nowych konsultantów programistów ERP.


 REKLAMA 
 ENOVA - JAK USPRAWNIĆ POLSKI BUSINESS? 
 
IT.integro specjalizuje się we wdrożeniach systemu ERP od 1997 roku, kiedy to firma rozpoczęła pracę z tej klasy technologią jako pionier na polskim rynku. Przez lata ewoluowało też samo oprogramowanie. Jak przedstawia się dzisiaj?

Microsoft Dynamics 365 Business Central to rozwiązanie, które znajdziecie w czołówce najczęściej wykorzystywanych systemów ERP w skali globalnej. Oprogramowanie, wykorzystujące język AL., jest elastyczne wobec potrzeb różnego rodzaju firm i zintegrowane z wieloma aplikacjami biznesowymi - w tym z portfolio aplikacji opracowywanych przez konsultantów programistów IT.integro, które możecie odnaleźć na platformie AppSource. Przez lata ewoluowało ono i obecnie obejmuje zarówno rozwiązania IT dedykowane rodzimym użytkownikom, jak i te wykorzystywane przez globalne firmy na całym świecie. Projekty wdrożeniowe prowadzone na kilku kontynentach

Poznański Partner Microsoft Dynamics 365 Business od 13 lat prowadzi projekty na rynkach zagranicznych - jest już obecny w 60 krajach, obsługując 30 grup kapitałowych. Konsultanci ERP uczestniczą we wdrożeniach w międzynarodowych firmach na niemal każdym kontynencie - od Ameryki, przez Europę i Afrykę, po Azję oraz Australię.

Nowe oddziały - nowe talenty IT poszukiwane

Chociaż początki firmy sięgają stolicy Wielkopolski, dzisiaj konsultanci programiści Złotego Partnera Microsoft pracują już z 5 biur - w Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu, a od niedawna również w Krakowie. W planach IT.integro jest intensywny rozwój zespołów projektowych o nowe talenty, które łączą w sobie umiejętności programistyczne i kompetencje biznesowe.

Jak mówi Prezes Zarządu, Piotr Śledź:
Na pewno będziemy dążyć do stawania się coraz bardziej globalną firmą. Myślę, że patrząc z perspektywy 3 lat, nasz zespół urośnie przynajmniej do 300 osób - jest to cel, który spokojnie możemy zrealizować, biorąc pod uwagę posiadane zasoby w zakresie rekrutacji i szkoleń oraz wzajemnego wsparcia i dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Ta wiedza i doświadczenie, zarówno biznesowe, projektowe jak i technologiczne decyduje o naszej pozycji.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o karierze konsultanta programisty ERP, odwiedźcie: kariera.integro.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top