Zachowaj zgodność z przepisami przed wprowadzeniem w Polsce obowiązku wystawiania e-faktur
RAMBASEJuż za niecały rok Polska wprowadzi ogólnokrajowy system fakturowania elektronicznego. W 2023 roku Krajowy System e-Faktur (KSeF) będzie obowiązkowy dla wszystkich polskich przedsiębiorstw w zakresie wystawiania i otrzymywania faktur. Partner RamBase, Todis Consulting, jest o krok do przodu i ma już gotowe rozwiązanie dla polskich firm, które chcą spełnić nowe wymagania prawne.

 REKLAMA 
 ENOVA - JAK USPRAWNIĆ POLSKI BUSINESS? 
 
KSeF to centralna baza e-faktur zarządzana przez Ministerstwo Finansów w Polsce. Wszystkie firmy ze wszystkich sektorów i branż będą zobowiązane do wymiany faktur ze swoimi partnerami biznesowymi za pośrednictwem nowej platformy. Od stycznia 2022 r. przesyłanie i wymiana faktur elektronicznych za pośrednictwem platformy KSeF jest dobrowolne, ale w 2023 r. korzystanie z platformy stanie się obowiązkowe.

Bądź gotowym

Rozwiązanie, którego polskie firmy potrzebują, aby pozostać w zgodzie z nowymi przepisami, jest już opracowane, dzięki partnerowi RamBase, firmie Todis Consulting.

Od ponad 17 lat zespół Todis Consulting specjalizuje się we wdrażaniu systemów ERP oraz dostarczaniu swoim klientom modyfikacji i rozszerzeń funkcjonalnych, których potrzebują do działania. Todis Consulting zawsze koncentruje się na wyprzedzaniu wymagań rynku, tak aby przejście do nowych zmian prawnych przebiegało bezproblemowo.

Firma Todis od wielu lat specjalizuje się w dostosowywaniu oprogramowania ERP do polskich przepisów lokalnych. Wprowadzenie KseF jest więc dla nas naturalnym działaniem, mającym na celu zapewnienie kompleksowej obsługi naszych klientów. Zaletą naszego rozwiązania jest pełna integracja z wdrażanymi przez nas systemami ERP, takimi jak Rambase" - mówi Anna Turzańska-Saldej, Prezes Zarządu Todis Consulting.


Dążenie do usprawnienia i ustrukturyzowania procesu wystawiania faktur ma swoje zalety. Ustrukturyzowane faktury oznaczają, że będą one przetwarzane szybciej i dokładniej, z mniejszą liczbą błędów ręcznych. Platforma KSeF będzie również automatycznie archiwizować wszystkie faktury przez 10 lat, dzięki czemu przedsiębiorstwa nie będą musiały już ręcznie przechowywać faktur. Szacuje się również, że proces zwrotu podatku skróci się z 60 do 40 dni.

Dla klientów jest bardzo ważne, aby mieć jednego zaufanego dostawcę, z którym współpracują i który jest w pełni odpowiedzialny za cały proces. W ramach wdrożenia rozwiązania KSeF oferujemy nie tylko mechanizm przenoszenia faktur na platformę rządową, ale również dostosowanie systemu ERP i procesów związanych z wystawianiem faktur - mówi Turzańska-Saldej.


Możliwości rozwoju

Założona w 1992 r. firma RamBase jest norweskim systemem Software-as-a-Service, który narodził się w chmurze. System jest wyposażony w bogaty zestaw interfejsów API, a RamBase zachęca partnerów i klientów do tworzenia inteligentnych rozwiązań branżowych z wykorzystaniem dostępnych otwartych bloków konstrukcyjnych. Todis Consulting już to zrobił. Doświadczenie w zakresie systemów ERP, które Todis Consulting wnosi do stołu, doskonale pasuje do możliwości rozwoju, jakie dają otwarte zasoby API RamBase Cloud ERP.

Integracja z systemem RamBase jest szczególnie łatwa i bezpieczna ze względu na standardy API stosowane przez producenta" - mówi Turzańska-Saldej.


Źródło: www.rambase.com/pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top