symfonia logo 2021Podczas IX Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości w Krakowie, Symfonia została wyróżniona Polską Nagrodą Jakości 2022. Otrzymała ją za wdrażanie koncepcji zarządzania jakością – Total Quality Management. Statuetkę w imieniu firmy odebrał prezes zarządu Symfonii, Piotr Ciski.

 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Polski Kongres Przedsiębiorczości, będący polsko-europejskim gospodarczym forum wymiany wiedzy i doświadczeń, gościł grono 150 prelegentów – ekspertów z różnych obszarów i dziedzin życia społeczno-ekonomicznego oraz 40.000 uczestników konferencji on-line. Wśród licznych dyskusji o poświęconych ważnym kwestiom Polski i Europy znalazł się panel „Polish Success Story”, podczas którego Piotr Ciski wraz z innymi ekspertami rozmawiali o tym, jak dążyć do sukcesu w biznesie, które ścieżki wybierać i jakie przeszkody omijać.

Polski Kongres Przedsiębiorczości od 2013 roku wpisuje się w kalendarz spotkań ludzi nauki, biznesu, samorządu, parlamentarzystów oraz reprezentantów administracji rządowej. Od początku tej idei wymiany doświadczeń jej organizatorem jest Polska Agencja Przedsiębiorczości z Katowic.

Źródło: www.symfonia.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top