ifsFirma IFS poinformowała, że firma Saudi Telecom Company (STC) wybrała rozwiązanie IFS Service Management w celu zwiększenia efektywności procesów, podniesienia marż i zapewnienia lepszej obsługi klienta. STC jest światowej klasy dostawcą innowacyjnych usług i platform, które pomagają klientom z regionu Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej w przeprowadzaniu cyfrowej transformacji.


 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
Aby wzmocnić swoją pozycję na rynku i przygotować się na cyfrową przyszłość, firma STC przeprowadziła kompleksową ocenę ofert dostępnych na rynku pod kątem wyboru platformy serwisowej, która zastąpiłaby przestarzałe systemy biznesowe i jednocześnie pozwoliła na zwiększenie efektywności operacyjnej. Z krótkiej listy, na której znalazły się rozwiązania niektórych największych dostawców na świecie, STC wybrała rozwiązanie IFS z uwagi na jego dużą skalowalność, intuicyjny interfejs użytkownika oraz zaawansowane funkcje.

Innowacyjne rozwiązania IFS dla przedsiębiorstw najlepiej spełniają nasze wymagania organizacyjne” – powiedział Jamel Alshahri, dyrektor ds. rozwoju przedsiębiorstwa. „Oprócz bogatego zestawu funkcji udostępnianych przez zaoferowane oprogramowanie IFS przekonał nas również swoim podejściem zorientowanym na klienta, które doskonale znamy ze wszystkich dotychczasowych przedsięwzięć zrealizowanych we współpracy z tą firmą. IFS to elastyczny i godny zaufania partner dla STC.


Stephen Keys, prezes IFS na region Azji, Pacyfiku i Japonii oraz Bliskiego Wschodu i Afryki, dodał:
Możliwość współpracy z STC, najbardziej renomowaną marką w regionie, to dla nas zaszczyt. Mamy nadzieję, że współpraca ta będzie długa i owocna, z korzyścią dla STC i jej klientów.


Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top