erp dzisiaj 5

IFS - ERPAplikacja IFS Mobilne Zlecenia Robocze pozwala zarządzać pełnym procesem obsługi zleceń roboczych, raportowaniem i aktualizacją jego statusu, od otrzymania lub utworzenia nowego zlecenia, po zakończenie zadania i zgłoszenie czasu, materiałów oraz wydatków. Rozwiązanie można łatwo wdrożyć, a jego obsługa jest wyjątkowo intuicyjna i zrozumiała. Łączność z internetem nie stanowi problemu – rozwiązanie działa offline i synchronizuje się z bazą centralną, gdy podłączenie do sieci staje się możliwe.

DOMDATA BUSINESS INTELLIGENCEDomData AG kończy pierwszy etap wdrożenia systemu Ferryt.Mobile u jednego z niemieckich zarządców nieruchomości, firmy NEUWOGES Neubrandenburger Wohnungsgesellschaft mbH z siedzibą w Neubrandenburg. Dostarczona aplikacja przeznaczona jest na tablety wyposażone w system Android bądź iOS, a jej zadaniem to usprawnienie procesów biznesowych związanych z wynajmem i zarządzaniem nieruchomościami.

Skuteczny przedstawiciel handlowy to podstawa istnienia i działalności praktycznie każdej firmy. Jednak oprócz samych umiejętności, które posiada dobry handlowiec istnieją na rynku rozwiązania mobilne mogące poprawić efektywność jego pracy.

exactTechnologie mobilne i konsumeryzacja, czyli zjawisko korzystania z własnego sprzętu mobilnego w pracy, to według prognoz Gartnera jedne z najważniejszych trendów technologicznych, które będą dominować w najbliższych latach . Ponadto, analitycy organizacji badawczej Strategy Analitycs przewidują, że w 2013 roku z aplikacji biznesowych na urządzenia przenośne korzystać będzie 200 milionów pracowników, a w przeciągu najbliższych 5 lat liczba ta podwoi się . Z tego względu należy rozsądnie wykorzystać potencjał, jaki dla biznesu niosą ze sobą technologie mobilne.

Systemy ERP , CRM - Comarch ERPHydroexpress, dynamicznie rozwijająca się firma z branży artykułów hydrauliczno-sanitarnych, w której najważniejszym obszarem działalności jest sprzedaż prowadzona przez przedstawicieli handlowych, wybrała system Comarch ERP XL oraz aplikację Comarch ERP Mobile Sprzedaż.

SAPFirma SAP AG zaprezentowała SAP® Mobile Secure — nową ofertę rozwiązań do zarządzania mobilnością w przedsiębiorstwie, która ma zapewnić bezpieczeństwo urządzeń, aplikacji i treści. Nowa oferta optymalizuje narzędzia mobilne dostępne w najpopularniejszych urządzeniach przenośnych.

Systemy ERP , CRM - Comarch ERPImplementacja aplikacji FashionTab na platformę Android 4 oraz jej integracja z oprogramowaniem Comarch ERP Optima przyczyniły się do wzmocnienia pozycji firmy NO NAME Sp. z o.o. (właściciela marki CottonClub) na rynku. Projekt został dofinansowany z Unii Europejskiej z działania 8.2 PO IG.

Firma Oracle poinformowała o wprowadzeniu na rynek najnowszej wersji środowiska Oracle Application Development Framework (ADF) Mobile stanowiącej rozszerzenie środowiska programistycznego Oracle Application Development Framework.

Systemy ERP , CRM - Comarch ERPBUWAR Sp. z o.o., producent opakowań z tworzyw sztucznych, dystrybutor środków smarnych dla przemysłu i motoryzacji oraz płynów eksploatacyjnych, usprawnia procesy biznesowe poprzez implementację Comarch ERP Mobile Sprzedaż.

SFA w USP ZdrowieFirma USP Zdrowie, lider rynku farmaceutycznego dostarczający leki bez recepty takie jak m.in. Apap, Ibuprom czy Gripex, użytkuje już od roku działający na iPadach Apple system Mobile Touch firmy Asseco Business Solutions, dedykowany do zarządzania siłami sprzedażowymi. Ceniąc sobie efekty pracy z nowym rozwiązaniem, USP Zdrowie zdecydowało się rozszerzyć aplikację także o kanał nowoczesny, wyposażając handlowców współpracujących z sieciami hiper i supermarketów w nowoczesne tablety Samsung Galaxy Note z systemem Android, na których zainstalowany został program Mobile Touch.

Dział HP Enterprise Services poinformował o podpisaniu z firmą SAP AG nowej, globalnej umowy, na mocy której HP będzie świadczyć usługi, pomagające firmom przekształcać interakcje z klientami w możliwości wygenerowania przychodów, a także poprawiające wydajność pracy dzięki aplikacjom mobilnym.

Systemy ERP , CRM - Comarch ERPComarch i PPL Koral - największy w Polsce producent lodów, podpisali umowę na wdrożenie systemu Comarch SFA. Projekt obejmuje wdrożenie aplikacji mobilnej na systemie operacyjnym Google Android dla przedstawicieli handlowych oraz dyrektorów firmy Koral. Umowa została podpisana na trzy lata. Wdrożenie na terenie całej Polski obejmie kanał tradycyjny i sieciowy.

Grupa Maspex Wadowice, jeden z największych producentów spożywczych w Europie Środkowo - Wschodniej, wdrożyła system klasy SFA Mobile Touch firmy Asseco Business Solutions, dedykowany do zarządzania siłami sprzedażowymi. Celem implementacji było podniesienie efektywności codziennej pracy przedstawicieli handlowych Maspex, dzięki wykorzystaniu najbardziej nowoczesnych technologii dotykowych i zwiększeniu udziału multimediów w prezentacji oferty Maspex u klientów.

IFS - ERP, systemy ERPU podstaw każdego przełomu w biznesie zawsze stoi idea. Idea tak głęboka i śmiała, że zdolna na zawsze zmienić rzeczywistość. Taką ideą jest obecnie mobilność.Firma ConsafeMobility, wchodząca w struktury Consafe Logistics, podpisała umowę z Carlsberg Group, jednym z największych koncernów piwowarskich na świecie. Jej przedmiotem jest dostarczenie i integracja mobilnego rozwiązania logistycznego na platformie Antenna AMP. System będzie odpowiedzialny za wsparcie działów transportu i dystrybucji oraz kompleksową kontrolę DSD (Direct Store Delivery) – procesów od zamówienia do dostawy. Projekt, który rozpoczął się w marcu br., zostanie ukończony w 2014 roku.

loading...