erp dzisiaj 5

? wynika z badań przeprowadzonych z inicjatywy firmy IFS

IFS - ERP, systemy ERP, rozwiązania moblineZgodnie z wynikami ogólnoświatowych badań przeprowadzonych przez firmę analityczną IDC na zlecenie IFS, globalnego dostawcy oprogramowania dla przedsiębiorstw ? 65% firm w ramach inwestycji w rozwiązania mobilne planuje wyposażyć pracowników w smartfony i tablety. Jednak tylko 7% deklaruje chęć inwestycji w systemy do zarządzania urządzeniami przenośnymi (mobile device management; MDM) w ciągu najbliższych trzech lat.

BPSC - ERP, SFAAplikacja Mobilny Sprzedawca to kolejne oprogramowanie, które uzupełnia pakiet rozwiązań mobilnych systemu ERP Impuls EVO. Nowość w ofercie BPSC SA funkcjonuje na zasadzie portalu internetowego obsługiwanego z dowolnego urządzenia mobilnego – smartfonu, tableta czy laptopa posiadającego dostęp do internetu.

 

Systemy ERP , CRM - Comarch ERPWizyta u klienta, przedstawienie oferty, przyjęcie i realizacja zamówienia, w końcu analiza osiągniętych rezultatów – to ciąg zdarzeń realizowanych na co dzień w tysiącach firm. Pakiet aplikacji Comarch ERP Rozwiązania mobilne wspiera każdy etap w ramach tego procesu. Ostatnio do palety rozwiązań dołączyła aplikacja Comarch ERP Mobilna Flota, pozwalająca na komunikację między pracownikami pracującymi w terenie oraz monitoring tras ich przejazdów.

IFS - ERP, CRM, mobile solutionsOgólnoświatowe badania przeprowadzone przez firmę analityczną IDC na zlecenie IFS, globalnego dostawcy oprogramowania dla przedsiębiorstw, pozwoliły ustalić listę trzech najbardziej poszukiwanych mobilnych aplikacji biznesowych. Analiza wypowiedzi 450 przedstawicieli kadry zarządzającej z całego świata nie pozostawia wątpliwości, że najbardziej interesującym obszarem z punktu widzenia rozwiązań mobilnych jest zarządzanie relacjami z klientami (CRM).

Comtrust zintegrował Jacada z SAP

Właśnie została zakończona pierwsza na świecie integracja contact center SAP BCM z Jacada Mobile Agent. Firma Comtrust– odpowiedzialna za ten proces, dostosowała system SAP pod kątem mobilnego IVR. Już wkrótce efekt prac konsultantów z Polski i Niemiec zostanie zaprezentowany na międzynarodowych targach Call Center World w Berlinie, które odbędą się w dniach 26-28 lutego 2013 roku.

IFS - ERP, systemy ERPIFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że siódma co do wielkości firma franczyzowa Pepsi-Cola w USA umacnia swoją pozycję na rynku, wykorzystując do tego celu rozwiązanie IFS Metrix Service Management Mobile.

Systemy ERP , CRM - Comarch ERPFirmy Comarch i Red Bull sp. z o.o. podpisały umowę na wdrożenie i utrzymanie kompleksowej platformy biznesowej Comarch SFA Online Sales Support oraz Comarch SFA Online Distribution. Zintegrowany system będzie umożliwiał regularne raportowanie informacji o stanach magazynowych i odsprzedaży do klientów detalicznych z zewnętrznej sieci dystrybutorów Red Bull.

COMARCH - SFA, ERPKiedy podróżowałem ostatnio pociągiem, na dworcu kolejowym spotkałem starszą panią niezwykle zniecierpliwioną tym, że nie może sprawdzić późniejszych odjazdów pociągów niż te aktualnie wyświetlane. Podeszła zatem do zupełnie nowej tablicy, która przypominała olbrzymiego iPhone’a, i jej naturalnym odruchem była próba przesunięcia ekranu w sposób, w jaki zwykle przesuwamy widok wyświetlacza w smartfonach. Ze zdumieniem pani stwierdziła, że „tego się nie da przesunąć”. Dziś oczekujemy bowiem, że otaczające nas urządzenia będą interaktywne i proste w użyciu. Nowa rozszerzona rzeczywistość to już nie trend, to naturalna potrzeba, którą wytworzyły w nas wszechobecne urządzenia mobile.

Systemy ERP , CRM - Comarch ERPSystem został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o klientach korporacyjnych, oferuje bowiem wygodny i szybki sposób autoryzacji transakcji. Oprócz autoryzacji na drugą rękę, użytkownik może także tworzyć bezpieczne transakcje na podstawie wcześniej zdefiniowanych w systemie bankowości internetowej kontrahentów i szablonów zleceń. Dzięki integracji z systemem bankowości internetowej, ING Business OnLine uzyskano efekt pełnej synergii pomiędzy rozwiązaniami, co przekłada się na wygodę użytkowania przez klientów korzystających z obydwu rozwiązań.

Systemy ERP , CRM - Comarch ERPComarch i Diageo Suisse podpisały w listopadzie 2012 roku umowę na zakup, wdrożenie i utrzymanie systemu wsparcia mobilnych przedstawicieli handlowych Comarch SFA Mobile Sales Force Apps.

COMARCH - ERP systemy, ERP, SFAComarch kontynuuje mobilną ofensywę dynamicznego rozwoju aplikacji na urządzenia przenośne. Na rynku udostępniona została najnowsza wersja rozwiązania dedykowanego przedstawicielom handlowym – Comarch ERP Mobilny Sprzedawca 4.0, działającego na platformie Android.

COMARCH - ERP, systemy ERP, SFA, CRMComarch i Barlinek, wiodący w świecie producent podłóg warstwowych drewnianych, podpisali międzynarodową umowę na wdrożenie systemu Comarch SFA Mobile Sales Force Apps.

Wiele firm stara się realizować nowoczesny trend polegający na uwolnieniu zasobów, jeszcze lepszym gospodarowaniu czasem, usprawnieniom w organizacji procesów biznesowych. Wszystko to poprzez wprowadzenie swobody w działaniu, przy utrzymaniu wysokiego poziomu uporządkowania działania. Systemy Enterprise Mobility skutecznie realizują ten trend, stając się standardem w większości przedsiębiorstw. Ich zastosowanie pomaga eliminować największe wyzwania, jakim współczesne firmy stawiają codziennie czoła. Szymon Włochowicz, architekt rozwiązań Enerprise Mobility w firmie Hicron, wyjaśnia w jaki sposób to następuje.

SAGRA - SFA, FFAWdrożenie pozwoli firmie wyeliminować problemy, które w dystrybucji istnieją od lat, np. przyjmowanie zamówień na produkt, którego nie ma w magazynie, czy popołudniowego spiętrzenia zamówień, ponieważ stany magazynowe są znane w momencie składania zamówienia, a magazyn dostaje zamówienie zaraz po jego złożeniu. Dzięki nowemu systemowi Przedstawiciele nie będą tracić czasu na potwierdzanie zamówień i sprawdzanie wykonania planów sprzedaży.

COMARCH - ERP, SFA, CRMNowe rozwiązanie z rodziny Comarch CRM & Marketing wdrożone w największej sieci handlowej w Rosji X5 Retail Group, posiadającej 3 139 sklepów oraz roczny obrót na poziomie powyżej 15 mld USD, wesprze ubogich mieszkańców Moskwy. Funkcjonalność pozwoli osobom uprawnionym do ulg socjalnych samodzielnie wybierać i kupować produkty w następujących sklepach sieci: „Piatiorochka”, „Perekriostok” i „Karusel”. Uprawnieni do ulg otrzymają społeczne karty mieszkańca Moskwy, a istotą programu jest to, że rząd będzie naliczać na społeczne karty beneficjentów określoną liczbę rubli, którymi użytkownik będzie mógł zapłacić za zakupy.

loading...