itintegro logo2015Dynamics Business Forum PRZEMYSŁ 4.0

Wrocław 15.10 I Katowice 16.10 I Gdańsk 22.10 I Warszawa 23.10 I Poznań 29.10

 
Wyzwania współczesnej produkcji

Po trzeciej rewolucji przemysłowej, której głównym osiągnięciem była automatyzacja procesów, nadeszła pora na nowe wyzwania czwartej – cyfrowej rewolucji.

Zalążkiem zmian w przemyśle oraz biznesie są przede wszystkim wzrost ilości danych, a także możliwości obliczeniowych. To dzięki nim, producenci zyskali możliwość lepszego zarządzania zasobami przedsiębiorstw, sprawniejszego planowania produkcji i efektywniejszego sterowania cyklem życia produktu.

Czwartą rewolucję przemysłową napędza m.in. coraz powszechniejsza automatyzacja procesów, dostęp do nowoczesnej technologii, Internet Rzeczy, sztuczna inteligencja, chmura obliczeniowa, czy w końcu nowoczesne systemy klasy ERP, które doskonale dostosowują się do indywidualnych potrzeb firm produkcyjnych. To dzięki nim znacznie łatwiej dokonać optymalizacji produktowych oraz kosztowych.

Czas na podjęcie właściwych działań!

Dynamics Business Forum Przemysł 4.0 to kolejna odsłona Dynamics Business Forum on tour. Tym razem, cykl spotkań odbędzie się w 5 polskich miastach, w październiku br. i skierowany jest do przedstawicieli firm produkcyjnych niezależnie od wielkości, specyfiki produkcji oraz branży.

Podczas spotkań wprowadzimy Państwa w świat Przemysłu 4.0, wskażemy, w jaki sposób innowacje i nowoczesna technologia łączą się z biznesem, wpływając na rozwój strategii firm produkcyjnych i zmianę modeli biznesowych.

Omówimy trendy, nowości technologiczne, nowe funkcjonalności, które pozwolą dostosować się przedsiębiorcom z branży produkcyjnej do coraz to bardziej wymagającego rynku czasów cyfrowej transformacji.

Przeprowadzimy Państwa przez najciekawsze procesy realizowane zarówno w małych, jak i dużych firmach produkcyjnych, prezentując system ERP w akcji.

Przedstawimy także rozwiązania Microsoft budujące spójny ekosystem w firmach, a także zaprezentujemy najnowszą i innowacyjną wersję systemu ERP - Microsoft Dynamics 365 Business Central, który jest następcą Microsoft Dynamics NAV, oprogramowania wykorzystywanego przez 3 000 0000 użytkowników na całym świecie.

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top