logo proalpha 2018Webinarium: System ERP dla producentów systemów wentylacji i klimatyzacji

24 stycznia 2020 r., godz. 10:00

JAK ZAUTOMATYZOWAĆ PROCESY PRODUKCJI W BRANŻY HVAC?

Żyjemy w czasach, gdzie cashflow decyduje o być albo nie być przedsiębiorstwa. W przypadku firm produkcyjnych, jednym z najważniejszych elementów wpływających na przepływ gotówkowy są zakupy materiałów na magazyn oraz produkcja wyrobów na zapas – bez realnego zapotrzebowania.

Weź udział w webinarium dotyczącym sposobów na obniżanie wartości magazynu oraz innych metod odchudzania procesów i zasobów przedsiębiorstwa poprzez wdrożenie systemu do zarządzania firmą produkcyjną – proALPHA. W czasie spotkania opowiemy Ci o najciekawszych strategiach zarządzania zapasami z użyciem różnych wariantów produkcji. Skupimy się zarówno na produkcji i kompletacji na zamówienie, która jest jedną z najczęściej wybieranych metod, a następnie płynnie przejdziemy do produkcji na magazyn. Prezentacja zawierała będzie kompletny proces produkcyjny, dlatego, w czasie jej trwania zobaczysz również etap projektowania wyrobów specjalnie pod zamówienie klienta. Po części procesowej, zajmiemy się narzędziami analitycznymi. Analiza ABC/XYZ umożliwi nam sprawne podejmowanie decyzji mające na celu obniżenie wartości magazynu, zaś analiza MRP będzie świetnym przykładem sposoby na optymalizację stanów magazynowych. Na koniec spotkania zaprezentowany zostanie moduł proALPHA APS, będący narzędziem do planowania produkcji „just-in-time”, która świetnie wpisuje się w schemat leanowego przedsiębiorstwa produkcyjnego.

POKAŻEMY CI:
  • Jak zautomatyzować powtarzalne procesy?
  • Jak projektować ścieżki Workflow w systemie ERP?
  • Jak zarządzać projektem w całym cyklu życia zamówienia – od zapytania ofertowego po serwis?Jak powiązać elementy projektu z narzędziami i dokumentacją CAD?
  • Jakie metody planowania produkcji z użyciem modułu APS możesz wykorzystać?Jak poprawnie bilansować zapotrzebowanie materiałowe w firmie?
  • W jaki sprawnie obsłużyć proces zgłoszeń i realizacji zleceń serwisowych?

… i wiele więcej!

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top