1ci logo 20211Ci Partner Summit

24-25 stycznia 2022 r
.

1Ci jest międzynarodowym oddziałem firmy 1C - jednej z wiodących firm informatycznych w Europie Wschodniej. Od ponad 25 lat dostarczamy skalowalne i elastyczne technologie do automatyzacji procesów biznesowych. Naszą misją jest przekazywanie wiedzy technologicznej na rynek globalny i ułatwianie transformacji cyfrowej przedsiębiorstwom każdej wielkości. 1C zapewnia automatyzację procesów biznesowych około miliona przedsiębiorstw w 95 krajach na całym świecie. Nasi partnerzy wdrożyli już tysiące rozwiązań wertykalnych, pomagają przedsiębiorstwom poruszać się po drodze cyfrowej transformacji i osiągać najlepsze wyniki dla ich biznesu.

Celem 1Ci jest zwiększenie ilości zamówień i dochodu przedsiębiorstw, pomoc we wprowadzaniu nowych produktów na rynek oraz ułatwianie rozwoju biznesu pod względem zakresu, jak i skali. Nasza droga biznesowa i historia naznaczone są historiami sukcesów naszych partnerów i klientów na całym świecie.

Tradycją 1Ci są coroczne spotkania wszystkich obecnych i potencjalnych partnerów z całego świata w celu dyskusji na temat funkcjonalności produktów, nowych projektów i wielu innych kwestii. Obecna pandemia wpłynęła na formę tych spotkań i odbywają się one teraz w trybie online.

W dniach 24-25 stycznia 2022 r., odbędzie się 1Ci Partner Summit, w trybie online, na którym obecni będą partnerzy, klienci, deweloperzy i eksperci w dziedzinie rozwiązań biznesowych. Będzie to świetna okazja do zbudowania silnych relacji biznesowych oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. Prezentacje czołowych prelegentów i ekspertów 1Ci umożliwią Ci zapoznanie się z nowymi pomysłami i gotowymi rozwiązaniami korzystnymi dla rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.

Jeżeli chcesz:
  • dowiedzieć się więcej na temat aktualnych trendów w technologii biznesowej
  • poznać specjalne oferty 1Ci
  • wymienić swoje doświadczenia z ekspertami z branży i nawiązać ważne kontakty partnerskie 
  • dowiedzieć się jak znaleźć nowych klientów

to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! Niech Summit ten będzie dla Ciebie inspiracją do przyjrzenia się bliżej aktualnym trendom i nadchodzącym wyzwaniom dla biznesu w szybko zmieniającym się środowisku cyfrowym.

1Ci Partner Summit 2022, to okazja do odkrycia nowych możliwości biznesowych, które umożliwia 1Ci i stale rozwijające się produkty i technologie, to też okazja do poznania mocy technologii 1C. Drugi dzień Szczytu poświęcony będzie omówieniu najbardziej aktualnych zagadnień specyficznych dla polskiego biznesu, spostrzeżeń i najlepszych praktyk partnerów 1Ci oraz Regionalnego Menedżera w Polsce. Pokażemy Ci, jak rozwiązania 1Ci ERP mogą przyczynić się do rozwoju Twojego biznesu i zaspokojenia potrzeby wszystkich Twoich klientów! Oprócz prezentacji naszych czołowych ekspertów biznesowych i technologicznych, odbędą się rozmowy w formie "okrągłego stołu", dyskusje panelowe i warsztaty praktyczne organizowane przez zespoły rozwoju produktów 1C w celu wymiany poglądów i doradztwa w ważnych kwestiach.

Więcej na temat programu Szczytu i możliwość rejestracji pod linkiem: https://summit.1ci.com/pl-local-agenda

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top