loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

HarmonyOS to autorski system operacyjny Huawei, który miał dziś premierę w trakcie Huawei Developer Conference 2019. Został opracowany z myślą o pracy na różnych urządzeniach.


[loadposition Wiadomosci_Dzial}
 
Wkraczamy w nową erę – konsumenci na całym świecie pragną holistycznego i inteligentnego doświadczania wszystkich możliwości jakie daje im różnego rodzaju sprzęt elektroniczny. Spełnienie tych potrzeb, wymagało stworzenia systemu z udoskonalonymi możliwościami operacji na wielu różnych platformach. Potrzebowaliśmy rozwiązania szybkiego, wyróżniającego się bezpieczną architekturą i niezawodnego w każdym wypadku. HarmonyOS całkowicie różni się od Androida, jak i iOS. Umożliwia płynną pracę na różnych urządzeniach, a tworzenie aplikacji i wdrażanie jej na inny sprzęt jest elastyczne – powiedział Richard Yu, CEO Huawei Business Consumer Group.


HarmonyOS to lekki, kompaktowy system operacyjny z wysoką funkcjonalnością. Został opracowany z myślą o pracy na wielu urządzeniach – m.in. smartwatchach, inteligentnych ekranach i głośnikach czy inteligentnych rozwiązaniach w samochodzie. Szeroka implementacja obejmuje również rozwiązania Internetu Rzeczy. Nowy system wyróżnia się niezawodnością, płynnością pracy, bezpieczeństwem oraz kompatybilnością z różnymi urządzeniami.

Plan programistyczny i rozwój ekosystemu

Jednocześnie z premierą HarmonyOS, Huawei zapowiedział rozwój technologii map drogowych w systemie operacyjnym. HarmonyOS 1.0. będzie dostępny w pierwszej kolejności na inteligentnych ekranach, których premiera ma mieć miejsce jeszcze w tym roku. Na przestrzeni kolejnych trzech lat, HarmonyOS zostanie zoptymalizowany i stopniowo wdrażany na kolejnych inteligentnych urządzeniach i rozwiązaniach.

HarmonyOS będzie platformą open-source na całym świecie. Firma utworzy również fundację i społeczność typu open-source, aby wspierać głębszą współpracę z programistami.

Huawei rozpocznie wprowadzanie sytemu operacyjnego HarmonyOS na chińskim rynku, a następnie rozszerzy go na globalny ekosystem. Firma otworzy się i udostępni swoje podstawowe możliwości w obszarach takich jak łączność, aparaty fotograficzne i sztuczna inteligencja. Będzie ściśle współpracować z partnerami ekosystemowymi w celu dostarczania aplikacji i usług, które zapewnią konsumentom najlepsze możliwe doświadczenia i wprowadzą nowe życie do branży.

Źródło: Huawei

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top